فارس/ نماينده مردم کرمان و راور در مجلس شوراي اسلامي از رفع مشکل آرامستان جديد شهر کرمان خبر داد و گفت: مصوبه شوراي تامين استان در خصوص حل مشکل مذکور نهايي و تا پايان هفته امکان بهره گيري از ظرفيت آرامستان جديد فراهم خواهد شد.

محمدرضا پورابراهيمي، نماينده مردم کرمان و راور در مجلس شوراي اسلامي اظهار کرد: با توجه به اختلافاتي که بين شهرداري کرمان و فرماندهي جنوب شرق ارتش در کرمان اتفاق افتاده بود باوجود صورت جلسات و توافقات قبلي در اين خصوص، اين موضوع تا چند روز قبل نهايي نشده بود و عملا موجب دغدغه مردم کرمان شد.
وي بيان کرد: خوشبختانه با پيگيري‌هاي انجام شده و تصميم به موقع استاندار کرمان با تشکيل شوراي تامين و توافقات انجام شده در اين شورا اين مشکل با همکاري قابل تقدير ارتش برطرف شده است.
نماينده مردم کرمان و راور در مجلس شوراي اسلامي عنوان کرد: مصوبه شوراي تامين استان در خصوص حل مشکل مذکور نهايي و تا پايان هفته امکان بهره گيري از ظرفيت آرامستان جديد فراهم خواهد شد.
پورابراهيمي خاطرنشان کرد: در راستاي آغاز بهره‌برداري از آرامستان جديد آماده هرگونه همکاري و رفع مشکل از طريق ظرفيت‌هاي نمايندگي در سطح ملي و استاني در مجلس شوراي اسلامي هستيم.

آخرين خبر کرمان در اينستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar