ایسنا/ فرماندار ماکو گفت: یکی از مطالبات به حق مردم خرید کالا به قیمت نرخ مصوب است که باید مسئولین امر نسبت به تحقق این مهم اهتمام جدی داشته باشند.

علی محمدی ایروانلو، فرماندار ماکو با تأکید بر ضرورت نظارت مستمر بازرسین بر قیمت کالاهای اساسی و برخورد با متخلفین، اظهار کرد: یکی از مطالبات به حق مردم خرید کالا به قیمت نرخ مصوب است که باید مسئولین امر نسبت به تحقق این مهم اهتمام جدی داشته باشند.
وی با انتقاد از اقدام خودسرانه برخی از اصناف که نسبت به ارائه خدمات با نرخ دلخواه مبادرت می کنند، افزود: در ۶ ماهه نخست امسال تنها ۷۲ گزارش تخلف به ستاد خبری ۱۲۴ اعلام شده است که ۳۲ مورد آن متخلف بوده اند، که باید همکاری مردم با بازرسین اداره صمت بیش از این باشد.
فرماندار ماکو با اعلام اینکه بر اساس بخشنامه جدید ستاد تنظیم بازار، وظیفه تامین و تعیین قیمت محصولات کشاورزی بر عهده وزارت جهاد کشاورزی است، اظهار کرد: با هماهنگی های صورت گرفته از ابتدای امسال تاکنون ۳۹ تن برنج و ۳۷ تن شکر در روستاها توزیع شده است و در روزهای آینده نیز بمنظور تنظیم بازار حدود ۳۰ تن برنج با قیمت ۱۸۵۰۰ تومان و ۳۰ تن شکر با قیمت ۱۲۸۰۰ تومان در سطح فروشگاه های شهرستان توزیع خواهد شد.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today