تسنیم/ رئیس کل دادگستری استان البرز از رسیدگی به مشکلات و درخواستهای ۶۰۰ زندانی این استان با حضور مقامات قضایی خبر داد.

حسین فاضلی هریکندی، رئیس کل دادگستری استان البرز درباره اهداف این دیدار با اشاره به تاکیدات رئیس قوه قضائیه در خصوص توجه ویژه به امور زندانیان اظهار کرد: برنامه‌های متعددی از سوی معاونت قضایی در امور نظارت بر زندان و اجرای احکام دادگستری کل استان به همراه مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی استان به منظور بازدید دوره ای قضات از زندان‌ها تدارک دیده شده است.
وی ادامه داد: این برنامه علاوه بر حضور قضات ناظر بر زندان‌ها است که به صورت مستمر حضور دارند و برنامه‌ریزی شده از شهرهای مختلف استان با زندانیان مربوطه دیدار و گفت‌وگو داشته باشیم.
رئیس کل دادگستری استان البرز با بیان اینکه در این دیدار 30 نفر از قضات و مدیران مربوط به شهرستان کرج حضور دارند عنوان  کرد: قضات دادگاه‌های کیفری یک و دو، قضات دادگاه های تجدیدنظر و سرپرستان مجتمع های قضایی در این بازدید حضور دارند و درخواست زندانیانی که پرونده آن‌ها در دادگاه‌های کیفری یک و دو و دادگاه تجدیدنظر در حال رسیدگی است بررسی شد.
فاضلی هریکندی با اشاره به رسیدگی به درخواست حدود  600 نفر از زندانیان در این دیدار، تصریح کرد: این دیدارها به صورت مداوم ادامه خواهد داشت تا به درخواست‌های تمام زندانیان در اسرع وقت رسیدگی شود.
حسن مددی دادستان عمومی و انقلاب و مرکز استان نیز در این دیدار با اشاره به برنامه دیدار قضات به صورت هفتگی تدوین شده است گفت: علاوه بر این برنامه منسجم و تجمیعی برای دیدار با زندانیان در ندامتگاه‌های استان تدارک دیده شده است و در کنار آن قضات موظف شده اند ملاقات الکترونیکی هفتگی نیز با زندانیان داشته باشند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday