ایکنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در سطح استان ۶۵ هزار و ۲۱۶ دز واکسن کرونا تزریق شده است.

جواد آقازاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی با اشاره به آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در استان اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در سطح استان ۶۵ هزار و ۲۱۶ دز واکسن کرونا تزریق شده که با احتساب آنها در مجموع دو میلیون و ۴۲۹ هزار و ۸۳۹ دز واکسن تزریق شده است.
وی افزود: در سطح استان چندین مراکز تجمیعی واکسن کرونا راه‌اندازی شده است که همه‌روزه کار تزریق واکسن را انجام می‌دهند و علاوه بر آن تیم‌های سیار سلامت نیز در شهرستان‌ها آغاز به کار کرده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی ادامه داد: در روستاهای استان نیز بیش از ۲۰۰ نفر در امر واکسیناسیون کرونا مشارکت دارند.
وی عنوان کرد: از ابتدای ماه جاری نیز تزریق واکسن کرونا به دانش‌آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال در استان هم آغاز شده است و در این ارتباط همکاری خوبی بین علوم پزشکی و اداره‌کل آموزش و پرورش استان وجود دارد.
آقازاده تصریح کرد: در حال حاضر به دو جز شهرستان مهاباد و سردشت که وضعیت قرمز دارند بقیه شهرستان‌های استان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند و رعایت دستوالعمل‌های بهداشتی امری ضروری است.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today