صدا و سیما/ فرمانده انتظامی شازند از کشف ۱۰۴ کیلو و ۸۲۷ گرم انواع مواد مخدر طی یک ماهه گذشته در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عبدالرضا جودکی، فرمانده انتظامی شهرستان شازند از کشف ۱۰۴ کیلو و ۸۲۷ گرم انواع مواد مخدر طی یک ماهه گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت: در این عملیات ها ۵۴ نفردر رابطه با جرایم مواد مخدر دستگیر شدند.
سرهنگ جودکی با بیان اینکه سرقت یکی از جرایم مهم در افزایش آسیب های اجتماعی به شمار می رود، اظهار کرد: پلیس به عنوان سردمدار مقابله با جرایم در جامعه اقدامات گسترده ای برای مقابله با سرقت در سطح شهرستان شازند انجام داده است.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در عملیات های یک ماه گذشته در شهرستان شازند ۶۲ سارق دستگیر و ۱۱۵ فقره سرقت کشف شد.
این مقام انتظامی در ادامه با بیان دستگیری کالای قاچاق توسط مجموعه انتظامی شهرستان در یک ماهه گذشته گفت: ۳۶ میلیارد و ۳۶۸ میلیون ۱۰۰ هزار ریال انواع کالای قاچاق در یک ماهه گذشته افزود: عملیات های پلیس شهرستان در این یک ماهه منجر به تشکیل ۲۵ پرونده قضایی شد. ۲۹ نفر قاچاقچی کالا نیز دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند و تعداد ۲۲ دستگاه خودرو نیز از قاچاقچیان کالا توقیف شد.
سرهنگ جودکی خاطرنشان کرد: در راستای بازدید و نظارت بر اماکن عمومی و اصناف نیز تعداد ۷۵ بازدید از صنوف شهرستان شازند در یک ماه گذشته صورت گرفته است که در این بازدیدها ۷ واحد متخلف پلمب، ۶۵ مورد تذکر، ۱۲ مود اخذ تعهد صادر شده است. 
 

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today