ایسنا/ رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی از برگزاری همایش خودروهای کلاسیک، آفرود و موتورهای ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در بوشهر خبر داد.

مهدی شمسی، رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی اظهار کرد: این برنامه به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با نمایش خودروهای کلاسیک، آفرود و موتورهای ورزشی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و ارتقای جایگاه ورزش در بین آحاد جامعه در تاریخ ۳۰ ام مهرماه در پیست ورزشی ورزشگاه شهید نادر مهدوی برگزار و در معرض دید عموم خواهد بود.  
وی تصریح کرد: همایش مذکور روز جمعه مورخ ۳۰ مهر از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۴ با رعایت کامل توصیه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد و تمهیدات لازم هم برای انجام آن اندیشیده شده است.  
رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی بوشهر با بیان اینکه موتورسواری و اتومبیل‌رانی از ورزش‌های جذاب هستند، بیان کرد: این رشته ورزشی آن طور که باید در جامعه ما به درستی شناخته و تعریف نشده است و امیدواریم که با برگزاری این همایش ها و همکاری تمامی مقامات مسئول بتوانیم در جهت آموزش صحیح  و شناخته شدن هر چه بیشتر این ورزش در جامعه قدم های اصولی را برداشته تا شاهد نگاه مثبت به ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی باشیم.  
شمسی افزود: در راستای ساماندهی کمیته های هیئت موتورسواری اتومبیلرانی استان، آقایان علی اکبر شماستون و حسین قاسمی زاده به عنوان روسای کمیته های کلاسیک و آفرود منتصب شده‌اند.  


آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar