ایرنا/ رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور جام آزادگان از امروز شنبه آغاز می‌شود؛ اما شرایط تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز به دلیل بسته‌بودن پنجره نقل و انتقالات، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

با واگذاری مالکیت تیم فوتبال ماشین سازی از محمدرضا زنوزی به یونس قربانی، کشمکش های مالی بین این دو نفر از همان ابتدای واگذاری ادامه داشته و تا امروز هنوز هیچ مشکلی در راستای آماده سازی  این تیم قدیمی آذربایجان به نتیجه نهایی منجر نشده است.
پرداخت بدهی های بازیکنان داخلی و خارجی ماشین سازی محل اختلاف دو مالک جدید و قدیم این باشگاه است که متاسفانه طی ماه های اخیر به محل مناقشه این دو در فضاهای مجازی و حقیقی تبدیل شده است تا با ندانم‌کاری دو شخص حقیقی، ماهیت حقوقی یکی از پرهوادارترین تیم های فوتبال تبریز و آذربایجان و قدیمی تیم فوتبال شمال غرب کشور با خطر جدی مواجه شود.
متاسفانه طی ماه های اخیر هیچ اقدام تاثیرگذار از سوی مالکان قدیم و جدید، مسئولان استانی و هیات فوتبال آذربایجان شرقی برای حل و فصل موضوع نشده است تا امروز در حالیکه تنها ۲۴ ساعت تا اولین بازی ماشین سازی در لیگ دسته اول باشگاه های کشور باقی مانده است، وضعیت این تیم نامعلوم و تیره و تار شود.
رئیس هیئت فوتبال آذربایجان شرقی اعلام کرد: تلاش هایی برای رفع محرومیت نقل و انتقالاتی تیم ماشین سازی در حال انجام است که امیدواریم این رایزنی ها و اقدامات تا پایان وقت اداری امروز به سرانجام برسد.
جواد ششگلانی اظهار کرد: در صورتی که این تلاش ها تا فردا به سرانجام مشخصی منجر نشود، تیم ماشین سازی مجبور است با نفرات قبلی و تیم پایه مقابل حریف خود به میدان برود.
به گفته وی اگر پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه ماشین سازی تبریز تا پایان وقت اداری امروز حل و فصل نشود، بازیکنان جدید به هیچ عنوان نمی توانند در بازی فردا با پیراهن این تیم به میدان رفته و برای تیم خود بازی کنند.
ششگلانی با بیان اینکه هیات فوتبال آذربایجان شرقی تمهیدات لازم را برای برگزاری بازی فردای ماشین سازی و شهرداری همدان آماده کرده است، افزود: ما هیچ مشکلی برای برگزاری بازی در ورزشگاه یادگار امام تبریز نداریم و مشکلات باشگاه باید توسط سران این تیم رفع شود.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today