باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی نظرآباد از کشف ۱۶ تن مایع تخم مرغ غیربهداشتی و تعداد ۱۳ هزار و ۵۰۰ عدد تخم مرغ فاقد مجوز در بازرسی ازیک کارگاه خبر داد.

سرهنگ فرج الله اسدالهی، فرمانده انتظامی نظرآباد گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر راه اندازی یک کارگاه غیربهداشتی و فاقد مجوز تهیه مایع تخم مرغ، بررسی موضوع در دستورکار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: در ادامه پس از تایید و اطمینان از صحت خبر، ماموران انتظامی با همکاری کارشناسان دامپزشکی در بازرسی از محل، تعداد یک هزار و ۶۰۰ عدد دبه ۱۰ کیلوگرمی مایع تخم مرغ غیربهداشتی و تعداد ۱۳ هزار و ۵۰۰ عدد تخم مرغ فاقد مجوز را کشف کردند.
سرهنگ اسدالهی با بیان اینکه کارگاه تولید مایع تخم‌مرغ‌های غیربهداشتی توسط ماموران پلمب شد، گفت: ارزش ریالی تخم مرغ‌های کشف شده برابر نظر کارشناسان سه میلیارد ریال برآورد شده است.
فرمانده انتظامی نظرآباد با اشاره به دستگیری یک فرد متخلف و معرفی او به مراجع قضایی، در پایان با اعلام تداوم و تشدید این گونه برنامه‌ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس، از عموم شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday