ایسنا/ رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان فارس، جزئیات هلاکت شرور مسلح در عملیات شبانه ماموران آگاهی در شیراز را تشریح کرد.

سرهنگ کاووس حبیبی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: به دنبال وقوع ۲ فقره قتل طی سال ۱۳۹۹ و تیراندازی منجر به مجروح شدن یکی از شهروندان در شهرستان‌های کوار و شیراز، پرونده‌ای با موضوع شناسایی قاتل و شرور متواری و دستگیری او، در آگاهی تشکیل شد.
حبیبی ادامه داد: با رصدهای شبانه روزی و انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، محل اختفای این فرد شرور در یکی از خیابان‌های محله معالی آباد شیراز، شناسایی شد و ماموران پلیس آگاهی به محل اعزام شدند اما قاتل فراری، با مشاهده ماموران اقدام به تیراندازی کرد.
این مقام انتظامی با تصریح اینکه متهم فراری، بدون توجه به اخطارهای پلیس، حاضر به تسلیم نبود، گفت: بعد از مدتی تیراندازی متقابل، در نهایت شرور مسلح توسط ماموران پلیس هدف گلوله قرار گرفت و هلاک شد.
حبیبی گفت: در بازرسی از مخفیگاه این شرور مسلح، ۲ قبضه اسلحه کلاش و کلت کمری به همراه مقادیری مهمات مربوطه و مدارک هویتی جعلی کشف شد.
رئیس پلیس آگاهی فارس با بیان اینکه در سابقه این فرد شرور مواردی همچون ۲ فقره قتل، یک فقره تیراندازی منجر به جرح و تهدید و ارعاب شهروندان دیده می‌شود، تأکید کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و نیروی انتظامی با مخلان نظم وامنیت و کسانی که بخواهند به هر نحوی امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیندازند، برخورد قانونی و قاطع می‌کند.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online