فارس/ رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست 31 نفر از مراجعه‌کنندگان در بخش سرپایی و 11 نفر از بستری‌شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.

مجید شیرانی، رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد اظهار کرد: طی۲۴ ساعت گذشته ۳۰۶ بیمار با علایم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته‌اند که از این تعداد ۴۴ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند. 
وی ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۳۱ نفر از مراجعه‌کنندگان در بخش سرپایی و ۱۱ نفر از بستری‌شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد. 
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد خاطرنشان کرد: هم‌اکنون ۱۲۵ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۸۸ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان قرار دارند. 
شیرانی اضافه کرد: هم‌اکنون ۱۵ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday