خبرگزاری خلیج فارس/ دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: مردی ۳۷ ساله و زنی ۷۰ ساله به جمع قربانیان کرونا افزوده شدند.

سعید کشمیری، دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر تعداد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌های استان را  ۷۴ نفر عنوان کرد و افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۱۱ نفر به کرونا قطعی است.
او با اشاره به اینکه اکنون ۵ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند ادامه داد: یک نفر از این افراد در وضعیت حاد بیماری قرار دارد.
کشمیری با اشاره به اینکه امروز ۲ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا در استان ثبت شده است، این دو نفر را مردی ۳۷ ساله بدون سابقه بیماری زمینه‌ای و زنی ۷۰ ساله با سابقه بیماری زمینه‌ای فشار خون و رماتیسم اعلام کرد.
به گفته او در شبانه‌روز گذشته ۴۱ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۱۳ نفر  به کرونا دچار بودند.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۸۸ هزار و ۹۷۹ مبتلا به این ویروس در استان شناسایی شده‌اند و 2025 نفر به همین علت فوت کرده‌اند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar