فارس/ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان کرمان در پی انتشار اخبار و تصاویری در فضای مجازی دایر بر خودسوزی یک فرد به‌دلیل تجاوز به وی، به بیان توضیحات پرداخت و با تکذیب ادعاهای مطرح‌شده در فیلم منتشر شده، اعلام کرد که در این رابطه تاکنون 2 نفر بازداشت شده‌اند.

محسن نیک‌ورز، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان کرمان امروز در پی انتشار اخبار و تصاویری در فضای مجازی دایر بر خودسوزی یک فرد به دلیل تجاوز به وی به بیان توضیحات پرداخت و با تکذیب ادعاهای مطروحه در فیلم منتشر شده، اعلام کرد که در این رابطه تاکنون دو نفر بازداشت شده‌اند.
وی افزود: شخصی که مورد حادثه قرار گرفته، طبق مدارک بیمارستانی و بالینی در سال ۹۸ دو مرتبه سابقه خودکشی، مصرف قرص‌های روان گردان و مشروبات الکی داشته که با تلاش کادر درمان خوشبختانه نجات پیدا می‌کند.
دادستان سیرجان تصریح کرد: مستنداتی که پلیس آگاهی جمع‌آوری کرده، اظهارات خود مرحوم قبل از فوت در بیمارستان و همچنین تحقیقاتی که از شهود و مطلعین به دست آمده ثابت کننده این موضوع است که شخص حادثه دیده با دو نفر متهمی که ذکر می‌کند و خودش اسم می‌برد سابقه دوستی و آشنایی قبلی داشته و آن شب حادثه  با هم در یک کافی شاپ یا قهوه‌خانه‌ای در حال استعمال قلیان بوده‌اند.
وی ادامه داد: این فرد حوالی ساعت‌ 10 شب به اختیار خودش به همراه این دو نفر از مکان مورد نظر خارج می‌شود و ظاهرا به منطقه‌ای خارج از شهر عزیمت می‌کنند و حدود ۲ الی ۳ ساعت بعد بر می‌گردند و اینکه حالا آنجا چه اتفاقی افتاده هنوز مشخص نیست، ولی اظهارات شخص مرحوم دلالت بر این دارد که وی را از ماشین پیاده می‌کنند و او به یکی از جایگاه‌های سوخت مراجعه کرده، مقداری بنزین تهیه و اقدام به خودسوزی می‌کند که پس از چند روز بستری و انتقال به تهران متاسفانه در اثر شدت بالای سوختگی فوت می‌کند.
دادستان سیرجان خاطرنشان کرد: تحقیقات قضایی برای روشن شدن ابعاد ماجرا در حال انجام است.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar