صدا و سیما/ نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان در اطلاعیه مشترکی در پی درگذشت آیت الله صادقی، سه روز عزای عمومی در لرستان اعلام کردند.

 نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان در اطلاعیه مشترکی در پی درگذشت آیت الله صادقی، سه روز عزای عمومی در لرستان اعلام کردند.

متن اطلاعیه بدین شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم»
«انا لله و انا الیه راجعون»
ارتحال عالم ربانی و دانشمند گرانمایه حضرت آیت الله جناب آقای حاج شیخ عباسعلی صادقی«ره» که عمر گرانبهای خویش را صرف تربیت شاگردان فاضل و متعهد در حوزه‌های علمیه نمودند و با حضور در عرصه‌های مختلف خصوصاً در کنار رزمندگان اسلام در جبهه های جنگ حق علیه باطل؛ دفاع از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و حقوق مردم سپری نمودند؛ موجب تاثر و تالم فروان گردید.
اینجانبان با توجه به نقش و جایگاه برجسته علمی؛ معنوی؛ اخلاقی؛ و مردمی این عالم فرهیخته ضمن تسلیت ارتحال ایشان به پیشگاه حضرت ولیعصر «عجل الله تعالی فرجه الشریف»؛ محضر مقام معظم رهبری «مدظله العالی»؛ حوزه‌های علمیه؛ جامعه روحانیت استان لرستان؛ شاگردان و مردم شریف استان و بیت مکرم آن عزیز سعید روزهای جمعه؛ شنبه و یکشنبه ۱۲ ؛ ۱۳ د ۱۴ آذر ماه به مدت ۳ روز عزای عمومی در استان لرستان اعلام می نماییم.
از درگاه خداوند متعال علو درجات و همنشینی با صالحان را برای آنها عالم مجاهد و وارسته مسئلت داریم.
سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد
فرهاد زیویار استاندار لرستان

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy