صدا و سیما/ رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: همه جاده‌های این استان لغزنده است و در محورهای شهمیرزاد و گردنه خوش ییلاق محدوده توسکستان برف می بارد.

سرهنگ تقی کبیری، رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به بارندگی های بامداد امروز در استان سمنان اظهار کرد: تردد در جاده‌های این استان برقرار و به همراه داشتن زنجیر چرخ الزامی است.
وی افزود: ماموران پلیس راه استان به علت شرایط بارندگی از تردد کشنده‌ها و تریلرهایی که بیش از ۵ محور دارند، جلوگیری می‌کنند.
رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به اعلام هشدار نارنجی هواشناسی از مردم خواست از سفر‌های غیرضروری به خصوص در شب‌ها بپرهیزند و در صورت الزام به سفر رعایت فاصله طولی، نکات ایمنی وسیله نقلیه، به همراه داشتن سوخت کافی و وسایل گرمایشی مطمئن را مد نظر داشته باشند.
کبیری با بیان اینکه در روز‌های بارانی ملاک رانندگی سرعت مطمئنه است از رانندگان خواست در صورت اعلام انسداد مسیرها با ماموران پلیس راه همکاری لازم را داشته باشند.
طرح زمستانی پلیس راه استان سمنان با حضور ۴۴۰ تیم امدادی و عملیاتی تا پانزدهم اسفند ۱۴۰۰ اجرا می‌شود.
در این طرح، پلیس، هلال احمر، اورژانس، راهداری و آتش نشانی مشارکت دارند و تیم‌های عملیاتی و امدادی در همه جاده‌های استان سمنان به خصوص گردنه‌های برف گیر و کوهستانی آهوان، بشم، گونه سر و خوش ییلاق، شبانه روزی حضور دارند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today