نماد آخرین خبر

سامانه جدید یکپارچه مدیریت آرد در زنجان به بهره‌برداری می‌رسد

منبع
بروزرسانی
سامانه جدید یکپارچه مدیریت آرد در زنجان به بهره‌برداری می‌رسد

نصیرنیوز/ مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: سامانه جدید یکپارچه مدیریت آرد همزمان با سطح کشور روز شنبه ۲۵ دی در این استان به بهره برداری می رسد.

ولی الله زمانی، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی های انجام شده توسط شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، سامانه یکپارچه مدیریت آرد کشور به صورت کامل از امروز ۲۵ دی ‌ماه عملیاتی می‌شود.
زمانی یادآوری کرد: فروش آرد یارانه‌ای نوع یک و ۲ نانوایی های استان از ۱۵ دی‌ماه امسال در سامانه سیما عملیاتی شده بود و از ماه‌های آینده این بارگذاری از بیستم هر ماه انجام خواهد شد.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: سامانه خرید آرد یارانه‌ای سابق حداکثر تا ۳۰ دی ماه امسال و سامانه فروش آرد سایر مصارف تا ۲۴ همین ماه در دسترس و فعال است.
زمانی ادامه داد: اطلاعات خرید گندم کارخانجات نیز از ۲۰ دی‌ماه از سامانه سیفا به سامانه یکپاچه مدیریت آرد کشور(سیما) منتقل می‌شود و گندم کارخانجات شارژ خواهد شد.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: اختصاص گندم کارخانجات بر اساس مقدار خرید گندم و توزیع از انبارهای در اختیار این شرکت مانند سامانه سایر مصارف قبلی انجام می‌شود.
زمانی خاطرنشان کرد: هدف از یکپارچه سازی سامانه آرد، نظارت و کنترل شفاف‌تر، رفع عیوب و نقاط ضعف سامانه های قبلی است.
وی تاکید کرد: با یکپارچه شدن فروش و خرید آرد از بروز مشکلات احتمالی در این زنجیره جلوگیری خواهد شد.
 

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today