نماد آخرین خبر

علت واژگونی اتوبوس مسافربری در اصفهان اعلام شد

منبع
مهر
بروزرسانی
علت واژگونی اتوبوس مسافربری در اصفهان اعلام شد

مهر/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان علت واژگون شدن اتوبوس مسافربری که حامل کارکنان یکی از شرکت‌های صنعتی مورچه‌خورت بود را اعلام کرد.

سرهنگ محمدرضا محمدی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، با اشاره به حادثه ویژه ترافیکی در اصفهان اظهار کرد: واژگون شدن اتوبوس حامل کارکنان یک شرکت صنعتی در مورچه خورت در ساعت 5 و ۱۰ دقیقه صبح امروز به مرکز فرماندهی عملیات پلیس ۱۱۰ اعلام شد.
وی با بیان اینکه دراین حادثه ۱۸ نفر از سرنشینان اتوبوس مصدوم شدند، افزود: همه مصدومان توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان منتقل و تحت مداوا قرار گرفتند.
رئیس پلیس راهور استان اصفهان در خصوص علت وقوع این حادثه گفت: یک دستگاه تریلر به علت عدم توجه به جلو با اتوبوس برخورد کرده و اتوبوس نیز به علت لغزنده بودن سطح خیابان کنترل خود را از دست داده و پس از انحراف در وسط بلوار واژگون شده است.
وی با بیان اینکه قطعا اگر سرنشینان اتوبوس از کمربند ایمنی استفاده کرده بودند شاهد این تعداد مصدوم در این حادثه نبودیم، افزود: ضمن توصیه و هشدار به رانندگان در خصوص رعایت قوانین و مقررات و حفظ تمرکز در حین رانندگی از سرنشینان خودروها نیز می‌خواهیم که با بستن کمربند ایمنی به کاهش میزان خسارات و صدمات در حوادث رانندگی کمک کنند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today