ایرنا/ رئیس انجمن تکواندو کارگری استان سمنان گفت: ٢ بانوی تکواندوکار استان در نخستین تجربه اعزام به مسابقات کارگری کشور پس از غلبه بر حریفان خود با راهیابی به فینال مسابقات موفق به کسب مقام قهرمانی و مدال طلا شدند و در بخش تیمی نیز به مقام نایب قهرمانی رسیدند.

محمد دولتی، رئیس انجمن تکواندو کارگری استان سمنان بیان کرد: فرزانه سادات طباطبایی و نگین عدالت نیا بانوان تکواندوکار در کنار مهناز مقصودی مربی خود به مسابقات تکواندو قهرمانی کارگران کشور در بخش کیوروگی به کاشان اعزام شدند.
وی افزود: برای نخستین بار در تاریخ مسابقات کارگری کشور، اعزام بانوان استان سمنان انجام شد و ورزشکاران در اولین اعزام خود موفق به صعود فینال و کسب عنوان قهرمانی مسابقات شدند.
دولتی ادامه داد: طباطبایی در وزن سوم این رقابت ها در بازی اول خود در مقابل حریف کاشانی  با نتیجه ۴٢ به ٢ به پیروزی رسید و در بازی دوم با امتیاز ٢۴ به ٢٣ بر حریف قزوینی خود غلبه و به فینال مسابقات راه یافت.
رئیس انجمن تکواندو کارگری استان سمنان ابراز کرد: طباطبایی در فینال به مصاف تکواندوکار اصفهانی رفت و با پیروزی ٢۵ به پنج موفق به کسب مدال طلا شد.
وی تصریح کرد: عدالت نیا نیز در وزن چهارم و اولین بازی خود به دلیل انصراف خراسان رضوی به دور دوم راه یافت و موفق به کسب نتیجه ٢٠ بر صفر و غلبه به حریف کرمانی خود شد.
دولتی یادآور شد: عدالت نیا در بازی فینال به مصاف نماینده اصفهان رفت و با امتیاز ٢٢ بر٢ موفق به کسب عنوان قهرمانی و مدال طلا شد.
رئیس انجمن تکواندو کارگری استان سمنان افزود: در نتیجه تیمی نیز، با کسب ٢ نشان طلا، تیم بانوان انجمن تکواندو کارگران استان سمنان در بخش کیوروگی بر سکوی دوم کشور ایستاد.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today