logo

بیش از ۱۵ هزار پرونده تخلفات در تعزیرات حکومتی استان لرستان تشکیل شد

منبع
تسنيم
بروزرسانی
بیش از ۱۵ هزار پرونده تخلفات در تعزیرات حکومتی استان لرستان تشکیل شد

تسنیم/ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان لرستان گفت: ۱۵ هزار و ۵۶۷ فقره پرونده از ابتدای امسال تاکنون در استان تشکیل شد.

حمیدرضا القاصی مهر، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان لرستان اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون 15 هزار  567 فقره پرونده در سه حوزه کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت، دارو و درمان وارد شعب تعزیرات حکومتی استان لرستان تشکیل شده است.
وی با بیان اینکه  از ابتدای امسال تاکنون 13 هزار و  55 پرونده در حوزه کالا و خدمات توسط تعزیرات حکومتی استان تشکیل شده است، افزود: ارزش ریالی پرونده‌های تشکیل شده در حوزه قاچاق کالا و خدمات در استان در مدت مذکور 574 میلیارد 490 میلیون 998 هزار ریال است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان لرستان عنوان کرد: در حوزه بهداشت، دارو و درمان در 11 ماه گذشته 249  فقره پرونده با محکومیت 371 میلیارد و 345 میلیون 741 هزار ریال تشکیل شده است.
وی بیان کرد: از ابتدای امسال  بیش از  2 هزار و 263  پرونده در حوزه قاچاق کالا و ارز  به سازمان تعزیرات استان با  محکومیت 175 میلیارد و 705 میلیون و 675 هزار ریال وارد شده است. 
القاصی مهر گفت: در 11 ماهه اول امسال  بیش از 3 هزار و 201 بازرسی توسط 630 اکیپ گشت به صورت روزانه در سطح استان توسط تعزیرات حکومتی انجام  شده است.
وی با تاکید بر رسیدگی به پرونده‌ها در کمترین زمان ممکن تصریح کرد: تکریم ارباب رجوع، ارشاد و راهنمایی های قانونی  توسط تمامی کارکنان تعزیرات حکومتی استان امری لازم است.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy