logo

ستوده‌نژاد سکاندار ورزش آذربایجان‌شرقی شد

منبع
فارس
بروزرسانی
ستوده‌نژاد سکاندار ورزش آذربایجان‌شرقی شد

فارس/ مدیرکل جدید اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی معارفه شد.

با حضور مسئولان استانی و ورزشی آذربایجان‌شرقی در مراسمی از زحمات ایوب بهتاج قدردانی و حبیب ستوده‌نژاد به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی معرفی گردید.
در ابتدای مراسم ابراهیم فیروزی، معاون اداره‌کل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی ضمن خیرمقدم به حاضرین از زحمات بهتاج در طول این چند سال تشکر کرده و قدردان زحمات وی شد و حضور ستوده‌نژاد در راس ورزش استان را به فال نیک گرفت.
علی کشفیا از پیشکسوتان والیبال نشسته و رِئیس هیات جانبازان و معلولان استان آذربایجان‌شرقی به نمایندگی از هیات‌های ورزشی در این مراسم، اظهار کرد: بهتاج را از زمان ورزشکاری می‌شناسم و می‌دانم هر چه در توان داشت برای ورزش استان کرده و از زحمات وی تشکر می‌کنم. همچنین جا دارد از انتخاب انقلابی و شایسته وزارت ورزش هم به نیکی یاد کنم که به یکی از نیروهای مجرب اداره‌کل ورزش و جوانان استان اعتماد و حبیب ستوده‌نژاد را به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی انتخاب کردند.

بهتاج: بهترین دوران جوانی‌ام در تبریز بود
مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی، گفت: من ۱۰ سال در تبریز زندگی کردم  که ۴ سال به عنوان دانشجو در دانشگاه تبریز در محضر اساتیدی چون مرحوم صباغ، دکتر کوشافر و استاد نوایی تحصیل و چند سال به عنوان ورزشکار و مربی در تبریز بوده و ۴ سال هم به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان خدمت کردم.
وی یادآور شد: در دوران خدمتم در استان آذربایجان‌شرقی ۴ سال رتبه بهترین در ارزیابی وزارت ورزش و جوانان را کسب و در پژوهش هم همین رتبه را به دست آوردیم.
بهتاج بیان کرد: در بازی‌های آسیایی برای اولین بار ۳ مدال طلا و یک نقره کسب کردیم که نقش بسزایی در مدال‌های کاروان جمهوری اسلامی داشتیم. ۸ ورزشکار در المپیک توکیو داشته که هر چند موفق به کسب مدال نشدیم اما امیدوارم در المپیک بعدی مدال کسب کنیم.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today