نماد آخرین خبر

دسترسی مردم قم به نان کامل تسهیل می‌شود

منبع
ايرنا
بروزرسانی
دسترسی مردم قم به نان کامل تسهیل می‌شود

ایرنا/ مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم گفت: با هدف افزایش سطح سلامت مردم، طرح عرضه نان کامل در همه مناطق شهر قم دنبال شده و شرایط دسترسی آنان به این محصول مفید،‌ آسان‌تر می‌شود.

سعید محمدی، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم بیان کرد: به همین منظور عرضه نان کامل در سطح شهر قم به صورت گسترده دنبال خواهد شد تا شهروندان در همه مناطق به این نوع نان ارزشمند که دارای ارزش غذایی بالایی است،‌ دسترسی داشته‌ باشند.
وی افزود: همچنین به‌منظور مدیریت هرچه بهتر اجرای این طرح، قرارگاه نان کامل در استان ایجاد و جلسه‌های آن با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی مرتبط، کارشناسان این حوزه و بهره‌برداران مجموعه‌های فعال در زمینه تولید آرد و نان به صورت مرتب و مستمر برگزار می‌شود.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم ادامه داد: با فرهنگ سازی که در زمینه ترویج استفاده از نان کامل در استان قم پیگیری می‌شود،‌ به‌دنبال آن هستیم که در هر محلی نانوایی عرضه‌کننده نان کامل با درصد سبوس بالا در دسترس مردم قرار داشته باشد و ایشان به راحتی بتوانند این نوع نان را برای وعده‌های غذایی خود تهیه کنند.
محمدی با اشاره به نتیجه بسیار مثبت اقدام‌های قرارگاه نان کامل در قم، گفت: سرعت اجرای طرح عرضه نان کامل در این استان با مشارکت همه بخش‌ها و همراهی مردم،‌ روز به روز بیشتر می‌شود و به زودی علاوه بر کارخانه‌های فعال در این زمینه، بهره‌برداران همه کارخانه‌های تولید کننده آرد استان بر اساس استانداردهای تعیین شده،‌ تولید آرد با درصد سبوس بالا را برای عرضه نان کامل به مردم، آغاز می‌کنند.
وی تاکید کرد: استقبال مردم از این طرح و خرید نان‌ با درصد سبوس بالا توسط ایشان، نقش بسیار مهمی در گسترش تولید نان کامل در قم خواهد داشت و نانوایان استان را به سمت ارائه این محصول مفید که دارای خواص غذایی بسیاری است تشویق می‌کند.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم ادامه داد: در همین رابطه از اصحاب رسانه فعال درقم می‌خواهیم در زمینه ترویج فرهنگ استفاده از نان کامل و تشویق مردم به سمت استفاده از این محصول ارزشمند همکاری لازم را با اداره کل غله استان داشته باشند و ما را در اجرای هرچه بهتر این طرح که عامل مهمی برای حفظ سلامت شهروندان است، یاری کنند.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday