نماد آخرین خبر

نماز عید سعید فطر در ۱۴۹ بقعه استان اصفهان برپا می‌شود

منبع
تسنيم
بروزرسانی
نماز عید سعید فطر در ۱۴۹ بقعه استان اصفهان برپا می‌شود

تسنیم/ معاون امور فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از برگزاری نماز عید سعید فطر در ۱۴۹ بقعه استان اصفهان خبر داد.

حجت‌الاسلام ولی‌الله روان معاون امور فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به برپایی نماز فطر اظهار داشت: نماز عید سعید فطر به عنوان اختتامیه طرح ضیافت الهی در 149 بقعه استان اصفهان برپا خواهد شد.
وی ضمن تبریک فرارسیدن عید فطر افزود: برای این روز نیز برنامه‌هایی را در بقاع متبرکه استان اصفهان در دستور کار داریم که انجام خواهد شد.
معاون امور فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان  با بیان اینکه نماز عید فطر در 49 بقعه شاخص سطح یک و دو و 100 بقعه سطح سه استان اصفهان برپا خواهد شد گفت: برپایی نماز عید فطر در واقع اختتامیه طرح ضیافت الهی است.
روان ادامه داد: با توجه به خارج شدن شهرهای استان اصفهان از وضعیت قرمز کرونا برگزاری نماز هیچ محدودیتی ندارد اما پیشنهاد ما این است که این مراسم در فضای باز و شبستان‌های امامزادگان و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.
وی همچنین به اجرای سومین طرح قرار دوازدهم اشاره کرد و گفت: این طرح در امامزاده سید محمد خمینی‌شهر و همزمان در دیگر بقاع متبرکه استان اصفهان برگزار خواهد شد.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today