ایرنا/ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شیروان گفت: یک هزار و ۸۰۰ کیلوگرم روغن جامد از یک انبار در این شهرستان خراسان شمالی کشف و برای عرضه روانه بازار شد.

عبدالله گلی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شیروان اظهار کرد: این میزان کشف روغن جامد احتکاری با کمک گزارش های مردمی انجام شد که انتظار می رود مردم همچنان مسوولان را در این زمینه کمک کنند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین گزارش ها از کشف انبارهای دیگری از اقلام اساسی حکایت دارد که بازرسان صمت شیروان در حال بررسی آن هستند.
گلی با تاکید بر اینکه مبارزه با احتکار کالا از اولویت‌های کاری دولت است، از مردم خواست هرگونه اطلاعات در خصوص فعالیت‌های اقتصادی غیرقانونی و احتکار اجناس را به این سازمان اطلاع دهند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شیروان گفت: تقاضای هیجانی و کاذب ناشی از فضای روانی، باید کاهش یابد زیرا  این موضوع مزید بر علت ناآرامی در بستر بازار خواهد شد و به مردم توصیه می رود که با توجه به ذخایر مطلوب کالاهای اساسی هیچ گونه نگرانی جهت تامین اقلام نداشته باشند.
وی افزود: از شهروندان درخواست می‌شود تا همکاری لازم را داشته باشند و موارد تخلف را با شماره تلفن گویا ۱۲۴ سامانه ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گزارش دهند.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today