نماد آخرین خبر

فرضیه ترک فعلی مدیران در حادثه قطار مشهد _ یزد رد شد

منبع
ايسنا
بروزرسانی
فرضیه ترک فعلی مدیران در حادثه قطار مشهد _ یزد رد شد

ایسنا/ دادستان عمومی و انقلاب بیرجند گفت: طبق بررسی‌های صورت گرفته، در عملکرد مدیران درباره وظایفشان پیرامون حادثه خروج قطار در طبس ترک فعلی مشاهده نشد.

حجت‌الاسلام علی نسایی، دادستان عمومی و انقلاب بیرجند امروز دوشنبه ۲۳ خردادماه در شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی اظهار کرد: ما در خراسان‌جنوبی به صورت تقریبی ۱۹ هزار نفر معتاد داریم که اگر کمپ موضوع ماده ۱۶ راه اندازی شود بی شک سرقت‌های خرد نیز کاهش می‌یابد.
دادستان عمومی و انقلاب بیرجند گفت: بانک اطلاعاتی موضوع ماده ۱۶ و معتادان متجاهر به طور قطع باید تشکیل شود و در این موضوع باید دقت لازم شود.
نسایی با تأکید بر اینکه بی شک مدیرانی که به وظایف خود درباره راه اندازی کمپ موضوع ماده ۱۶ عمل نمی‌کنند را پای کار می‌آوریم، اظهار کرد: درباره خروج قطار یزد به مشهد که در طبس از ریل خارج شد همه دستگاه‌های اجرایی و سیستم قضائی و استانداری پای کار بودند.
وی گفت: طبق بررسی‌هایی که ما انجام دادیم در عملکرد مدیران درباره وظایفشان پیرامون این حادثه ترک فعلی مشاهده نشد.
دادستان عمومی و انقلاب بیرجند یادآور شد: به نظر من باید تعداد جلسات را کاهش دهیم و در مقابل ببینیم که کارایی و خروجی جلسات چقدر است و در واقع به صورت کاربردی و دقیق جلسات مرتبط با موضوع آسیب‌های اجتماعی را برگزار کنیم.
نسایی بیان کرد: اذعان شده است که در ایام کرونا تعدادی از دانش‌آموزان ترک تحصیل کرده‌اند؛ سوال اینجاست چرا باید شرایط اینگونه باشد بلکه باید زودتر به این مسئله مهم توجه می‌شد چرا که بیسوادی با افزایش آسیب‌های اجتماعی ارتباط دارد.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today