صدا و سیما/ رئیس شورای اسلامی شهرکرد شرکت‌های خدماتی در آرامستان بهشت رحمت سه برابر قیمت مصوب در برابر ارائه خدمات نظیر نصب چادر و صندلی از مردم، هزینه دریافت می‌کنند که این امر باید نظارت و کنترل شود.

محمدرضا بیاتی، رئیس شورای اسلامی شهرکرد در این باره اظهار کرد: شرکت‌های خدماتی در آرامستان بهشت رحمت سه برابر قیمت مصوب در برابر ارائه خدمات نظیر نصب چادر و صندلی از مردم، هزینه دریافت می‌کنند که این امر باید نظارت و کنترل شود.
رئیس شورای اسلامی شهرکرد افزود: واگذاری و اجرای ۵ غرفه تجاری در آرامستان بهشت رحمت نباید به یک سرمایه‌گذار محول شود بلکه پنج سرمایه گذار باید در این حوزه فعالیت کنند تا شاهد نتیجه مطلوب باشیم.
وی اضافه کرد: ستاد دیه از مردم و خیّرین است لذا شورای اسلامی و شهرداری شهرکرد اعلام آمادگی در تعامل و همکاری در روند فرآیند ساخت و ساز ساختمان این ستاد را دارد.

بررسی اراضی دل‌طبسی در دستور کار شورا
فاطمه بیگی، رئیس کمیسیون املاک و اداری شورای اسلامی شهرکرد در ادامه این نشست با اشاره به درخواست برخی از شهروندان برای صدور پروانه ساختمانی و دیگر مجوز‌های قانونی از شهرداری شهرکرد برای اراضی دل‌طبسی، گفت: اهالی محله ٣٢ و ٣۵ اراضی منظریه موسوم به اراضی دل‌طبسی با ارائه سند و پرداخت هزینه آماده‌سازی لازم را انجام دهند تا شهرداری نسبت به صدور پروانه ساختمانی و سایر خدمات اقدام کند.
وی با اشاره به اینکه باید تمام حق و حقوق کارگران خدمات شهری پرداخت شود، افزود: قانون فصل الخطاب تمام فعالیت‌ها است و باید تمام حق و حقوق و اضافه‌کاری کارگران طبق قانون کار پرداخت شود.

آرامستان بهشت رحمت نیازمند سالن چند منظوره
یوسف صادقی، رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و بهداشت عمومی نیز با اشاره به احداث سالن چندمنظوره ویژه برگزاری مراسمات ترحیم و پذیرایی در آرامستان بهشت رحمت، گفت: توجه به مسائل فرهنگی، اجتماعی، تربیتی، معنوی، فنی و استاندارد‌های طراحی در آرامستان‌ها لازم است و هدف از اجرای این طرح تسهیل تردد و عبور و مرور شهروندان، کاهش بار ترافیکی درون‌شهری، رفع مشکلات و محدودیت‌های موجود در آرامستان است.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday