ایرنا/ نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن گفت: پیگیر راه‌اندازی قطار همه روزه یزد- مشهد هستیم و هیچ عذری در این رابطه پذیرفتنی نیست.

محمدصالح جوکار، نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن با اشاره به عشق وارادت یزدی‌ها به امام رضا(ع) با تاکید بر اینکه وظیفه داریم تا شرایط را تسهیل کنیم تا مردم با آسودگی بیشتر به مشهد مقدس عزیمت کنند، اظهار کرد: برای اینکه قطار هر روزه از یزد به سمت مشهد داشته باشیم مکاتباتی با وزیر راه و شهرسازی صورت گرفته بود و ایشان هم به راه آهن دستور پیگیری و انجام آن را داده بودند.
وی ادامه داد: همچنین یک ماه پیش با مدیرعامل راه آهن در این خصوص صحبت‌هایی مطرح و درخواست کردیم تا همان قطاری که هرروزه برای یزد به مشهد بود دوباره فعالیت خود را از سر گیرد.
این نماینده گفت: پنجشنبه گذشته باز مجددا با مدیرعامل راه آهن تماس گرفتم و پیگیر ماجرا شدم و ایشان پاسخ داد که تقریباً در مراحل نهایی قرار داریم و تا چند روز آینده این قطار راه‌اندازی خواهد شد تا مردم استان بتوانند از آن بهره‌مند شوند.
جوکار با تاکید بر اینکه قطعاً پیگیر فعالیت هر روزه قطار یزد به مشهد هستیم افزود: حتماً برای راه‌اندازی این خط به جد پیگیر خواهم بود و در این خصوص هیچ عذری قابل قبول نیست.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today