ایرنا/ بر اساس گزارش هواشناسی گیلان بارش باران طی ٢٤ ساعت اخیر در برخی مناطق از ٣٠ میلیمتر عبور کرد و شهر بیجار از توابع شهرستان رشت با ۳۳ میلیمتر بیشترین باران را طی این مدت ثبت کرد.

شبنم هادی نژاد، سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان اظهار کرد: طی۲۴ ساعت اخیر شهر بیجار با ۳۳ میلیمتر بیشترین میزان بارندگی را در استان به خود اختصاص داده است.
شبنم هادی نژاد با بیان اینکه اکثر مناطق استان از روز گذشته تا امروز در بعضی ساعات شاهد بارش باران بوده اند، افزود: در نقاطی همچون سیاهکل نیز ۲۰ میلیمتر بارندگی ثبت شده اما در رشت مرکز استان بارندگی از ۲میلیمتر فراتر نرفت.
وی با بیان اینکه تا اواخر هفته دمای استان رو به افزایش است، گفت: دمای استان تا اواخر هفته  با هشت درجه سانتیگراد افزایش یافته و به دمای معمول تابستان بر می گردد.
هادی نژاد همچنین پیش بینی کرد که تا اواخر هفته در بیشتر ساعات شاهد آسمان ابری و در بعضی ساعات رگبار پراکنده جبهه ضعیف تری از این ۲ روز اخیر در استان باشیم.
وی بیشترین و کمترین دمای استان را طی۲۴ ساعت گذشته به ترتیب مربوط به انزلی با ۲۷ درجه  و اسب وونی با حدود هشت درجه سانتیگراد عنوان کرد.
شهر رشت نیز روز گذشته در گرمترین ساعات به ۲۶ درجه سانتیگراد رسید .

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today