تسنیم/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان از برگزاری مراسم راهپیمایی علیه اغتشاشگران در روز دوشنبه هفته جاری در سنندج خبر داد.

حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان اظهار کرد: هدف از این‌ نشست تبریک این ایام خدمت فرمانده سپاه کردستان است.
وی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یک گنجینه عظیم و یادآدر رشادت‌های جان‌برکفان این عرصه است، گفت: در جریان مرگ مهسا امینی و تجمعات اخیر شاهد جنگ ترکیبی از سوی دشمن بودیم.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان تحرکات اغتشاشگران، اهانت به مقدسات و ایجاد ناامنی را محکوم کرد و گفت: نیروهای انقلابی استان کردستان نیز برای دفاع از ارزش‌های دینی و انقلاب آمادگی حضور در میدان دارد.
وی با بیان اینکه اغتشاشات اخیر توسط آشوبگران حکایت از یک فتنه عمیق، پیچیده و کودتای تمام عیار دارد، تصریح کرد: باید همه نیروهای انقلابی برای تبیین واقعیات و بازگویی دسیسه‌های دشمنان تلاش کنیم.
سادات از برگزاری راهپیمایی علیه اغتشاشگران در روز دوشنبه هفته جاری در سنندج خبر داد و افزود: این مراسم از میدان آزادی به سمت میدان انقلاب برگزار و از مردم دعوت می‌شود با حضور گسترده خود بار دیگر وفاداری خود به انقلاب و انزجار از فتنه‌گران را به دنیا نشان دهند.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان در بخش پایانی سخنان خود با ابراز اینکه این شورا نسبت به انتصابات یک سال اخیر مسئولان استانی گله‌مند هستند، یادآور شد: علی‌رغم تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای انقلابی در ایام انتخابات، آنچنان که باید و شاید اجازه حضور به آنان داده نشد اما باز هم‌ با این شرایط، در انجام رسالت انقلابی خودمان کوتاهی نخواهیم کرد.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online