ایرنا/ مرزنشینان قصرشیرین روز یکشنبه با برپایی راهپیمایی اعتراض‌آمیز همزمان با سالروز رحلت رسول اکرم(ص) و سبط اکبرش امام حسن مجتبی(ع) هرگونه هتک حرمت به مقدسات و اعمال هنجارشکنانه را در روزهای اخیر محکوم کردند.

در این راهپیمایی که با حضور گسترده اقشار مختلف مردم و مسوولان برگزار شد، شرکت کنندگان ضمن عزاداری به مناسبت ایام ارتحال حضرت رسول اکرم(ص) و سبط اکبرش امام حسن مجتبی(ص) با شعارهای مرگ بر فتنه گر، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، نیروی انتظامی تشکر تشکر، ما عاشق اسلامیم پشت رهبر ایستاده ایم، هرگونه حرکات مذبوحانه دشمنان به قصد ایجاد فتنه در کشور را محکوم کردند و خواستار برخورد دستگاه های قضایی و امنیتی با مسببان این اعمال هنجارشکنانه شدند.
مرزنشینان متشکل از مردم، مسوولان، زن و مرد و پیر و جوان همراه با نیروهای نظامی، انتظامی، بیسیج و سپاه  از محل میدان مرزبانی تا میدان معلم را راهپیمایی کردند و در پایان در محل میدان مرزبانی با تجمع حمایت خود را از نیروی انتظامی اعلام کردند و خشم و انزجار خود را نسبت به هرگونه اخلال در نظم و امنیت عمومی ابراز نمودند
در این راهپیمایی که با حضور پرشور مردم برگزار شد، راهپیمایان پلاکاردهای نیز در دست داشتند که مضمون آنها حمایت از نیروی انتظامی، نیروهای امنیت آفرین، حمایت از انقلاب اسلامی و ابراز انزجار از دشمنان نظام مقدس اسلامی، فتنه آفرینان و اغتشاش‌گران بود.
امام جمعه قصرشیرین در تجمع راهپیمایان در سخنانی با تسلیت ایام ارتحال پیامبر اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) گفت: ما امروز به عنوان امت رسول الله(ص) جمع شده ایم تا به دنیا بگوییم قرآن کتاب ما و عامل نجات تمامی انسان ها و الگو و مقتدای ما است و هرگونه عملی که منجر به توهین به مقدسات ما شود را بر نمی تابیم.
حجت الاسلام «صادق صالحی» افزود: جوانان و نوجوانان ما الگوی خود را شهدا و امام(ره) می دانند و تا آخرین قطره خون خود در راه پاسداری از ارزش های اسلامی این نظام الهی ایستاده اند.
شرکت کنندگان در این راهپیمایی همچنین با صدور قطعنامه‌ای، اقدامات آشوبگران و حرکات هنجارشکن اخیر از جمله هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن مجید و پیامبر اعظم(ص) را محکوم کردند.


 
 
  
  
 

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today