تسنیم/ استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور مجوز ۵۴۷ مرغداری در استان گفت: از این تعداد ۳۳۳ مرغداری با پیشرفت ۲۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت در حال احداث است.

حسین مدرس خیابانی، استاندار سیستان و بلوچستان اظهار کرد: خوشبختانه موجی از سازندگی در استان شکل گرفته که قطعاً توسعه استان را به دنبال خواهد داشت.
استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور مجوز 547 مرغداری در استان، گفت: از این تعداد 333 مرغداری با پیشرفت 20 تا 90 درصد پیشرفت در حال احداث است.
وی تاکید کرد: یکی از عوامل افزایش اشتغال در استان سرمایه‌گذاری است که خوشبختانه امروز شاهد سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان هستیم.
استاندار سیستان و بلوچستان افزود: مجوز مرغداری‌ها در راستای خودکفایی در استانی که همواره با کمبود مرغداری مواجه بود صادر شده است. 333 مرغداری نیز در استان در حال احداث است که بین 20 تا 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است،. هدف اصلی این است تا استان در زمینه کالاهای اساسی بی‌نیاز شود.
مدرس خیابانی در رابطه با جایگاه دوم سی ان جی نیز اظهار داشت: هر چند قول‌هایی که در این باره داده شد به تاخیر افتاد که البته دلیل آن هم حمل تاسیسات و برخی از بروکراسی‌های اداری بود، اما هم اینک نصب تاسیسات آغاز شده که امیدواریم تا آخر مهرماه شاهد افتتاح این جایگاه باشیم.
استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: با اختلاف یک ماه بعد از افتتاح جایگاه دوم سی ان جی جایگاه سوم سی ان جی به بهره‌برداری خواهد رسید و جایگاه چهارم نیز کلنگ‌زنی شد امیدواریم تا پایان دهه فجر به افتتاح برسد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today