آخرین خبر/ یک گنج گران‌بها که در گاوصندوق خزانه مرکزی اسپانیا مخفی شده، عده‌ای که گنج را به‌زور قانون از دست داده‌اند، یک جوان نابغه که همه‌چیز برایش تکراری و بی‌معنی است و دوست دارد یک کار سخت و پرچالش انجام دهد و خلاصه همه با هم متحد می‌شوند برای دزدیدن گنج از خزانه. این خلاصه‌ای است از ایده مرکزی فیلم اسپانیایی«خزانه». (برای تماشا کلیک کنید)

داستان چیست؟

اما مشکل این‌جاست که ساختمان عمری 100 ساله دارد، هیچ نقشه درستی از آن نیست و همان‌طور که در سریال «سرقت پول» هم دیدیم گاوصندوق اصلی روی یک منبع آب است و به‌محض بازشدن به‌صورت نامعتبر، آب همه‌چیز را می‌بلعد. خب آن‌قدری که بعد از سریال «سرقت پول» ما با بانک مرکزی اسپانیا و اتاق‌هایش آشنا هستیم با کوچه و خیابان شهر خودمان نیستیم. «خزانه» به‌نوعی در مسیر موفقیت همان سریال اما با بازیگران و ایده دیگری گام برمی‌دارد. طبق معمول هم نقشه پیچیده به یک مشکل غیرمنتظره می‌خورد که باید با تماشای فیلم پی به آن ببرید. غیر از تیم بازیگری و ایده مرکزی جذاب، فیلم یک ابتکار جالب هم دارد. روز سرقت مصادف است با فینال جام‌جهانی 2010 بین اسپانیا و هلند. ترکیب یک داستان پلیسی با این رویداد ورزشی و تدوین موازی این دو اتفاق به فیلم حال و هوای جالبی می‌دهد، در حدی که ممکن است فکر کنید فیلم براساس واقعیت ساخته شده. برای تماشای رایگان فیلم با اینترنت تلفن همراه (بدون نیاز به خرید اشتراک و با حجم تمام بهاء) آن هم با دوبله اختصاصی کافی است روی لینک زیر کلیک کنید.

>>> تماشای فیلم با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:

.

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar