مهر/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۵۳ هزار بسته معیشتی در قالب طرح قرار دوازدهم، بین نیازمندان این استان توزیع شده است.

حجت‌الاسلام حسن امیری، مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری بیان کرد: این بسته‌های معیشتی هر کدام پنج میلیون ریال و در مجموع ۲۶۵ میلیارد ریال ارزش داشته که در دوران شیوع ویروس کرونا بین نیازمندان توزیع شده است.
وی افزود: از مجموع این بسته‌های معیشتی یک‌هزار بسته به‌ارزش پنج میلیارد ریال در مهرماه جاری بین نیازمندان چهارمحال و بختیاری توزیع شد.
امیری تصریح کرد: طرح قرار دوازدهم به‌منظور افزایش مشارکت‌های اجتماعی و تسریع در روند محرومیت‌زدایی در مناطق مختلف چهارمحال و بختیاری به‌صورت ماهانه و مستمر اجرا می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری یادآور شد: طرح قرار دوازدهم در راستای ترویج فرهنگ ارائه خدمات اجتماعی به نیابت از امام زمان(عج) است که همزمان با سراسر کشور در بقاع متبرکه شاخص چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.
وی تأکید کرد: یکی از اهداف اصلی طرح قرار دوازدهم، ترویج معارف مهدوی و انتشار یاد و نام حضرت صاحب‌الزمان(عج) به‌شمار می‌رود.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday