صدا و سیما/ در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر و سربازان گمنام امام زمان(عج) بیش از ۴۸ کیلوگرم شیشه در ساوه کشف شد.

سرهنگ حسین شمسایی‌فرد، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی از کشف بیش از ۴۸ کیلوگرم شیشه در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر و سربازان گمنام امام زمان (عج) در توقیف یک دستگاه خودروی سواری در ساوه خبرداد.
شمسایی‌فرد در این باره بیان کرد: با اقدامات اطلاعاتی مأموران انتظامی مبنی بر انتقال یک محموله مواد مخدر از مرز‌های شرقی کشور به مقصد استان تهران، هماهنگی لازم جهت شناسایی و دستگیری قاچاقچیان آغاز شد.
وی افزود: در بستر این عملیات موفقیت آمیزکه با هدایت اطلاعاتی لحظه به لحظه از سوی ماموران کاربلد و خبره پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان‌های ساوه و زرندیه و تیمی از سربازان گمنان امام زمان (عج) انجام شد، در نهایت خودروی سواری حامل مواد مخدر در میدان خلیج فارس ساوه توقیف و ۴ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و در بازرسی از آن ۴۸ کیلو و ۸۰۰ گرم شیشه و ۴۰۰ گرم تریاک کشف شد.
اودر پایان با مثبت ارزیابی کردن این عملیات مشترک به منظور برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today