ایرنا/ فرماندار شادگان با بیان اینکه طرح آبرسانی به دهستان جفال این شهرستان با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است، گفت: با بهره برداری از این طرح اهالی ۳۴ روستا از آب سالم بهداشتی بهره‌مند می شوند.

جمال صالح‌زاده، فرماندار شادگان در این باره اظهار کرد: این پروژه شامل احداث ۲۳ کیلومتر خط انتقال با استفاده از لوله پلی اتیلن ۵۰۰ میلیمتری آب آشامیدنی است.
وی ضمن تاکید بر رفع مشکل کم‌آبی و افت فشار آب در برخی مناطق روستایی شهرستان شادگان خواستار تسریع در اجرای پروژه خط انتقال آب شرب به دهستان جفال شد و افزود: روند عملیات اجرای این پروژه تا روستاهای انتهای مسیر ابوعرابید، ام‌الصخر و ذیل از توابع دهستان جفال ادامه خواهد داشت.
صالح‌زاده گفت: با نگاه ویژه دولت و وزارت نیرو به مناطق محروم تا پایان سال جاری مشکل آب آشامیدنی ۳۴ روستای شادگان برطرف و اهالی این روستاها از آب با کیفیت و پایدار بهره‌مند می‌شوند.
فرماندار شادگان با اشاره به اجرای پروژه تعویض خط لوله ایستگاه شماره هفت تصفیه‌خانه فاضلاب شادگان بیان کرد: این پروژه با اعتبار یک هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال در حال اجراست.
به گفته وی، تعویض خط لوله فاضلاب شادگان با استفاده از لوله پلی اتیلن ۸۰۰ میلیمتری به مساحت یک هزار و ۶۰۰ متر اجرا می‌شود.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan.today