باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی استان قم از کشف ۴۶۶ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌های قم و شرق تهران خبر داد.

سردار سیدمحمود میرفیضی، فرمانده انتظامی استان قم عنوان کرد: در پی تعامل اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق تهران با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم مبنی بر اینکه چند تن از قاچاقچیان قصد دارند یک محموله مواد مخدر را از جنوب شرق کشور با عبور از محور مواصلاتی استان قم به استان البرز منتقل کنند، بنابراین بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرارگرفت.
میرفیضی افزود: در ادامه ضمن هماهنگی با مقام قضائی استان مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم در اقدامی مشترک با مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق تهران به محور‌های مواصلاتی استان اعزام و ۲ دستگاه خودرو پژو پارس و پژو ۴۰۵ و همچنین یک دستگاه خودرو جیلی را توقیف و ۴ نفر در این رابطه دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان قم گفت: طی بازرسی صورت گرفته از خودرو پژو ۴۰۵ مقدار ۴۶۶ کیلو و ۵۵۰ گرم تریاک در قالب ۴۴۷ بسته کشف و در نهایت متهمان به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان شدند.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday