مهر/ طی مراسمی، سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر معرفی شد.

مراسم تکریم و تودیع رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر امروز یکشنبه با حضور قائم مقام، رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و جمعی از هنرمندان در محل سالن کنفرانس اداره ارشاد پلدختر برگزار شد.
رضا نیازی، قائم مقام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در این مراسم، شهرستان پلدختر را از شهرستان‌های دارای ظرفیت‌های علمی، فرهنگی و هنری استان دانست و اظهار کرد: اینکه یکی از فرزندان بومی به عنوان مدیر فرهنگی شهرستان پلدختر انتخاب شده جای خوشحالی دارد، امیدواریم با حضور مدیری جوان و فرهنگی در مسند فرهنگ شهرستان نتیجه درخورشان و شایسته پلدختر حاصل شود.
نیازی افزود: انجمن‌های فرهنگی، هنری شهرستان پلدختر نیاز به تحول و احیا دارند که سیاست احیا و تقویت این انجمن‌ها به عنوان بازوی اداره ارشاد نیازمند توجه و حمایت اهل فرهنگ و هنر دارد که به طور قطع استفاده از ظرفیت‌های این حوزه در شهرستان زمینه ساز تحقق این امر است.
وی، یادآور شد: برای فعالیت هنرمندان و ارتقا و ایجاد تحول در حوزه فرهنگ در شهرستان نیازمند هماهنگی استان، تعامل با مسئولان شهرستان و استفاده از استعدادها و ظرفیت‌های هنری و تبدیل آنها به بالفعل است.
قائم مقام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به حوزه خبر و اطلاع رسانی اشاره کرد و گفت: شهرستان پلدختر از ظرفیت‌های خوبی در این زمینه برخوردار و دارای مطبوعات و پایگاه خبری است که انتظار می‌رود به ارتقا این حوزه نیز کمک شود.
بنا بر این گزارش، در این مراسم «رضا نظری» به عنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پلدختر معارفه و از زحمات شش ماهه «توران محمدی» سرپرست سابق این اداره قدردانی شد.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy