ایرنا/ شهردار مستعفی دزفول که بعد از ۱۴ ماه مسئولیت در شهرداری به یک باره و بدون توضیح کافی به شورا استعفا داده بود، گفت: تا آخرین لحظه مسئولیتم پایبند قانون و پای کار بودم.

سید محمدحسن عیسی‌زاده، شهردار مستعفی دزفول در آیین تکریم شهردار پیشین و معارفه سرپرست شهرداری دزفول با بیان اینکه انتخاب بنده به عنوان شهردار دزفول، چالشی بود، اظهار کرد: در این مدت نیز طبق موازین و شرع عمل کردم چراکه نماینده شورا بودم.
وی ادامه داد: امور شهرداری با آرامش و همدلی پیش رفت و جابه‌جایی‌ها به منظور جوانگرایی و بهبود امور انجام شد ضمن اینکه احترام متقابل در این مدت برقرار بود.
شهردار پیشین دزفول با بیان اینکه امور شهرداری با تمام ظرفیت، توان، منابع و امکانات پیش رفت، بیان کرد: شهردار حلقه اتصال شورا و شهرداری بود و تلاش شد فضای مناسبی برای ارائه خدمات ایجاد شود.
عیسی‌زاده افزود: وقتی قرار بود شهرداری را تحویل دهم از اعضای شورا تقاضا شد استعفای بنده را بپذیرند ضمن اینکه تا زمانی که مسئولیت داشتم پای کار بودم و روی امور پافشاری کردم.
وی پاکدستی را حداقل وظیفه شهردار و هر مدیری عنوان کرد و گفت: به عنوان یک شهروند و فردی که تجربه همکاری با مجموعه شهرداری داشته در خدمت شهرداری دزفول هستم.
شهردار پیشین دزفول با قدردانی از همکاری اعضای شورا اظهارامیدواری کرد دزفول همچنان سرفراز باشد و خوشنامی شهرداری دزفول تداوم یابد.
محمدحسن پرآور، رئیس شورای اسلامی شهر دزفول نیز در این آیین اقدامات عیسی زاده به عنوان شهردار دزفول را قابل تقدیر دانست و گفت: استعفای عیسی زاده در تاریخ ششم آذرماه تحویل شورا شد ضمن اینکه وی برای استعفا اصرار داشت.
وی افزود: عیسی زاده در مدت حدود ۱۴ ماه فعالیت خود، امور را بدون یک لحظه تاخیر در مسیر قانونی انجام داد و در مدت مسئولیت خود با مراجعه‌کنندگان حسن خلق داشت.
پرآور ادامه داد: شهردار دزفول از تمام توان برای ارتقای وضعیت و سیستم اداری استفاده کرد و کارهای بزرگی در حوزه شهرداری هوشمند، املاک، ماشین آلات، پرسنل و بدهی‌ها انجام داد.
رئیس شورای اسلامی شهر دزفول اظهار کرد: مجموعه شورا قدردان زحمات عیسی‌زاده است چراکه مسئولیت شهرداری دزفول به علت پرسنل و خدمات زیاد حواشی زیادی دارد و مطالبه مردم از شهرداری بالا است.
وی افزود: ناچار بودیم طبق قانون به سرعت سرپرست شهرداری را انتخاب کنیم که با نظر اعضا، عباس یوسفی‌نژاد سرپرست شهرداری دزفول شد.
پرآور بیان کرد: سه ماه برای انتخاب شهردار مهلت داریم که امیدواریم این موضوع هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود زیرا پایان سال نیمه دوم سال نیمه پرفراز و نشیب شهرداری‌ها است.
رئیس شورای اسلامی شهر دزفول با بیان اینکه استعفای شهردار دزفول با همکاری اعضای شورا در آرامش انجام شد، افزود: امیدواریم دغدغه شورا و شهردار مانند گذشته خدمت‌رسانی به مردم باشد.
عباس یوسفی‌نژاد، سرپرست شهرداری دزفول نیز گفت: اقدامات خوبی در حضور عیسی زاده در شهرداری دزفول انجام شد زیرا دید او فراتر از کارهای عمرانی بود به همین دلیل اکنون انتظارات بسیار بالا رفته است.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan.today