شبستان/ فرماندار رضوانشهر گفت: در یک ماه اخیر ۶ واحد صنفی متخلف در شهرستان پلمب شده است که شامل چهار واحد صنفی کشتار غیرمجاز دام و دو واحد نانوایی است.

سیدنادر صفوی، فرماندار رضوانشهر با بیان اینکه ارتباط مسئولین با مردم در همه بخش ها به‌ویژه تنظیم بازار، تامین مایحتاج و کالاهای اساسی و در عین حال معیشت و رفاه آنان از مباحث دارای اهمیت برای دولت مردمی است، اظهار کرد: اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان رصد روزانه و نظارت مداوم بر صنوف مختلف شهرستان به صورت  کمیته اقدام مشترک داشته باشند.
وی بر لزوم برخورد قانونی و قاطع با اخلالگران بازار از سوی متولیان امر تاکید کرد و گفت: نباید اجازه داد عده‌ای سودجو در پیک تقاضای مردم، قیمت ها را افزایش دهند و مردم را ناراضی کنند.
فرماندار رضوانشهر خاطرنشان کرد: بخشداران به همراه اعضای ستاد تنطیم بازار نظارت و کنترل مستمر بر صنوف مختلف و نانوایی ها در سطح روستاها داشته باشند.
وی اظهار کرد: در یک ماه اخیر 6 واحد صنفی متخلف در شهرستان پلمب شده است که شامل چهار واحد صنفی کشتار غیر مجاز دام و دو واحد نانوایی است.
صفوی افزود: اعضای ستاد تنظیم بازار نیز 502 مورد بازدید از صفوف مختلف داشته اند که 33 مورد تخلف صنفی به ارزش ریالی بیش از 299 میلیون ریال با تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی شده‌اند.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today