صدا و سیما/ رئیس پلیس آگاهی استان زنجان از متلاشی شدن باند سارقان ترانس‎‌های برق در غرب کشور با ۸۰ فقره سرقت و کشف اموال مسروقه خبر داد.

سرهنگ آدینه‌لو، رئیس پلیس آگاهی استان زنجان بیان کرد: در پی وقوع چندین مورد سرقت ترانس برق در سطح استان، با توجه به حساسیت موضوع، مأموران پلیس آگاهی استان و شهرستان خدابنده به سرعت وارد عمل شده و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. 
وی با اشاره به اینکه مأموران پلیس آگاهی و فرماندهی انتظامی شهرستان خدابنده با تلاش مضاعف و مستمر چند روزه کار پلیسی و اقدامات اطلاعاتی موفق شدند باند سارقان سابقه‌دار را در حین سرقت در یکی از شهرستان‌ها دستگیر کنند، افزود: متهمان در بازجویی‌های انجام شده به ۸۰ فقره سرقت ترانسفورماتور و کابل برق در غرب کشور اعتراف کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان با بیان اینکه در ادامه رسیدگی به این پرونده یک مال‌خر نیز شناسایی و دستگیر شد، یاد آور شد: در بازرسی از محل اختفای این متهمان بیش از ۸ تن مس و ۱۰۰ کیلوگرم سیم برق، ترانسفورماتور‌های سرقتی و آلات و ادوات کشف شد.
وی با تاکید بر اینکه امنیت و آرامش خط قرمز پلیس است، افزود: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان از شهروندان عزیز خواست تا در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today