فارس/ حادثه انفجار ناشی از گاز در سه واحد مسکونی در شهرستان خرمشهر به وقوع پیوست و نجاتگران در حال امدادرسانی به مصدومان هستند.

امیر عباس نجفی، معاون امداد و  نجات جمعیت هلال احمر خوزستان اظهار کرد: بر اساس اطلاعات اولیه اعلام شده به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان حادثه انفجار ناشی از گاز در سه واحد مسکونی در شهرستان خرمشهر به وقوع پیوسته که بلافاصله تیم های تخصصی امداد و نجات جمعیت هلال احمر خرمشهر بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: این حادثه در خیابان مولوی رخ داده که 2 واحد مسکونی و 1 منزل ویلایی به علت نشت گاز منفجر شد و 4 مصدوم بر جای گذاشته است که  روند امدادرسانی ها ادامه دارد 
نجفی تصریح کرد: هم اکنون تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر شهرستان خرمشهر در محل حاضر هستند و تیم های تخصصی هلال  احمر از شهرستان های آبادان و شادگان نیزبه منطقه اعزام شده اند تا آوار برداری و عملیات امدادی در کمترین زمان ممکن انجام شود.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: تیم آنست واکنش سریع استان نیز در حالت آماد باش قرار دارد تا در صورت نیاز به محل اعزام شوند.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan.today