صدا و سیما/ در گردهمایی علما و سران طوایف استان کرمان، برنقش سازنده سران طوایف در آسایش و امنیت مردم تاکید شد.

در ششمین گردهمایی علما و سران طوایف جنوب و شرق استان کرمان، نماینده ولی فقیه استان اظهار کرد: در چند ماهه اخیر با یک جنگ چند ضلعی و ترکیبی علیه جمهوری اسلامی ایران از سوی دشمنان همراه بودیم و دشمن در اغتشاشات اخیر در کشور ناکام ماند، اما این مهم به معنی این نیست که دشمن دست از دشمنی خود با ما برمی‌دارد.
حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی افزود: هر امتی شناسنامه دارد و در نگاه قرآن هر امتی مرگ و حیاتی دارد که بستگی به فعالیت متنفذین و سران آن دارد.
وی خطاب به سران شرکت کننده گفت: سکوت شما ممکن است یک حادثه را رقم بزند و کلامتان جریان ساز و تحریک ساز است و این اقدام قضایی که از ظرفیت شما برای آسایش و امنیت مردم استفاده می‌کند کار بسیار پسندیده‌ای است.
رئیس کل دادگستری استان کرمان هم گفت: عامل حفظ انقلاب اسلامی مردم است و تمام دشمنی و توطئه‌های شوم استکبار را مردم خنثی کردند، دشمن تمام تلاش خود را گذاشته تا پشتوانه عظیم مردمی را از نظام بگیرد و تحریم‌ها و فشار‌های اقتصادی برای همین است.
حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی افزود: مردم همیشه ثابت کردند که در تمام عرصه‌های انقلاب آماده هستند، ادامه داد: مردم ما در یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال نیز با حضور باشکوه خود مشت محکمی به دهان استکبار و هم‌پیمانان او خواهند زد.
وی با بیان اینکه پرونده‌های بسیار پیچیده‌ای با مشارکت مردم منجر به صلح و سازش شده است که از برکات حضور مردم در صحنه است، افزود: باید به مردم اعتماد کرد و با استفاده از این ظرفیت عظیم در مسیر خدمت بهتر و بیشتر به مردم و رشد و تعالی انقلاب اسلامی قدم برداریم.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman__akhbar