مهر/ مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی طی امشب تا صبح فردا در مناطق مرکزی و جنوبی استان، کمینه دمای هوا سه تا پنج درجه سلسیوس زیر صفر افت خواهد کرد.

سیاوش محمدی، مدیرکل هواشناسی استان اردبیل با بیان اینکه آسمانی غالباً نیمه ابری تا ابری برای استان پیش بینی می‌شود، اظهار کرد: از این رو طی این مدت در مناطقی از استان به ویژه در مناطق شمالی، دامنه کوهستان سبلان و بخش‌هایی از جنوب استان بارش پراکنده باران و برف احتمال می‌رود.
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل تاکید کرد: لذا ضروری است باغداران طی امشب تا صبح فردا نیز در خصوص جلوگیری از خسارت سرمازدگی اقدامات لازم را انجام دهند.
محمدی با اشاره به اینکه از صبح فردا با خروج سامانه سرد و بارشی از استان، آسمان در بیشتر مناطق صاف بوده و پدیده غالب وزش باد جنوبی، در ساعات بعدازظهر و عصر با سرعت تند پیش‌بینی می‌شود، گفت: از روز دوشنبه تا آخر هفته با حاکمیت شرایط پایدار جوی، آسمانی صاف همراه با وزش باد جنوبی و افزایش دمای هوا در سطح استان انتظار می‌رود.
وی افزود: پیروی هشدارهای صادره هواشناسی، طی دیروز و دیشب بارش قابل توجه باران و برف در سطح استان رخ داد که بیشترین بارش برف در شهرستان نیر با ۲۰ سانتیمتر و در ایستگاه باران‌سنجی کورعباسلو از توابع شهرستان نیر با ۳۵ سانتیمتر به ثبت رسید.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today