ایلنا/ مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی گفت: نانوایان متخلف استان به پرداخت ۶ میلیارد و ۴۸۷ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

حسین نجف زاده، مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی با بیان اینکه در فروردین ماه سال‌جاری ۳۸۱ فقره پرونده تخلفاتی مربوط به حوزه آرد و نان ارسال شده اظهار کرد: از این تعداد ۲۶۲ فقره مورد رسیدگی قرار گرفته است.

وی افزود: تعداد ۳۴۷ فقره از پرونده های استان مربوط به تخلفات گران‌فروشی و امتناع از عرضه نان بود که پس از رسیدگی متخلفان به پرداخت ۶ میلیارد و ۴۷۸ میلیون ریال پرداخت جزای نقدی محکوم شدند.

نجف زاده ادامه داد: همچنین ۳۴ فقره تخلف مربوط به عرصه خارج از شبکه آرد بوده که متخلفان به پرداخت یک میلیارد و ۷۹۹ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی همچنین از صدور مجازات های غیر نقدی از قبیل تعطیلی و پلمپ واحد های متخلف، نصب پارچه تخلف بر سر در واحدها و قطع سهمیه تعدادی از واحد های متخلف خبر داد و افزود: سهمیه قطع شده نانوایان متخلف در اختیار نزدیکترین واحد نانوایی فاقد تخلف قرار داده می شود.

وی درخاتمه ضمن اعلام آمادگی تعزیرات حکومتی استان جهت دریافت  و رسیدگی فوری به شکایات وگزارشات مردمی از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف مربوط به این حوزه موضوع را ازطریق سامانه اینترنتی www.tazirat135.ir و یا تلفن ۱۳۵ به تعزیرات حکومتی استان یا از طریق تلفن ۱۲۴ سازمان صنعت؛ معدن و تجارت استان گزارش کنند.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today