فارس/ معاون امور اجرائی رئیس جمهور گفت: در آینده نه چندان پروژه بیمارستان دولتی فردیس به صورت کامل و با حضور مقامات ملی به بهره برداری خواهد رسید.

محسن منصوری، معاون امور اجرایی رئیس جمهور اظهار کرد: این بیمارستان ظرف یک‌سال گذشته ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.

وی با بیان اینکه طول عمر کلنگ زنی بیمارستان طی چند سال اخیر به کمتر از ۵۰ درصد رسیده، اضافه کرد: طی این یک سال گذشته هزار میلیارد تومان برای تکمیل و تجهیز این بیمارستان هزینه شده است.

این مقام مسؤول با تاکید بر اینکه روند بیمارگیری در این مرکز درمانی آغاز شده است، عنوان کرد: به نظر می‌رسد این بیمارستان در حال حاضر هیچ مشکلی نداشته باشد و در صورت وجود چالش، بررسی و رفع آن در دستورکار قرار خواهد گرفت.

منصوری در بخش دیگری به وضعیت جمعیتی شهرستان فردیس اشاره کرد و ادامه داد: جمعیت برخی از استان‌های کشور به اندازه شهرستان فردیس است و این امر بیانگر اهمیت شهر فردیس و لزوم رسیدگی به مطالبات شهروندان می‌باشد.

معاون امور اجرایی رییس جمهور تصریح کرد: این شهرستان با این جمعیت، فاقد هرگونه زیرساخت درمانی بوده است، اما امروز شاهدیم در دولت مردمی سیزدهم با تلاش استاندار البرز و دیگر مدیران در این مسیر قدم محکمی برداشته شد.

وی افزود: در آینده نه چندان دور پروژه بیمارستان دولتی فردیس به صورت کامل و با حضور مقامات ملی به بهره برداری خواهد رسید.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday