موج/ مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس با بیان اینکه مرغ باید با قیمت مصوب در بازار عرضه شود و عرضه مرغ خارج از قیمت مصوب، تخلف است، گفت: تاکنون 2 هزار و ۴۳۱ مورد بازرسی و تعداد ۱۱۹ پرونده تخلف به ارزش ریالی ۳۵۴ میلیارد و ۸۲۹ میلیون ریال تشکیل شده است.

مرتضی شریفی، مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس، اظهار کرد: با توجه به اهمیت نظارت بر بازار خصوصا بازار مرغ، گشت‌های نظارتی ویژه در این خصوص تشکیل شده که تاکنون ۲ هزار و ۴۳۱ مورد بازرسی و تعداد ۱۱۹ پرونده تخلف به ارزش ریالی ۳۵۴ میلیارد و ۸۲۹ میلیون ریال تشکیل که عمده تخلفات شامل گران‌فروشی، عرضه خارج از شبکه و عدم درج قیمت بوده است.
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس ادامه داد: مردم شریف استان فارس می توانند تخلفات بازار مرغ را از طریق شماره های ۱۲۴ و ۰۷۱۳۲۱۷۲۰۲۰ و در خصوص سایر کالاها موارد تخلف را به سامانه ۱۲۴ اطلاع رسانی کنند.
شریفی با بیان اینکه به منظور نظارت بر عملکرد پاسخگویی دستگاه‌های متولی بازار تیم های بازرسی ویژه تشکیل شده است، گفت: با توجه به تولید مطلوب مرغ در استان و داشتن رتبه دوم کشوری امیدواریم مشکلی در خصوص عرضه مرغ نداشته باشیم و این نافی نظارت ویژه بر بازار مرغ و برخورد قاطع با متخلفان نخواهد بود و با مکاتباتی که با فرمانداران محترم صورت گرفته، این موضوع تأکید شده است.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online