مهر/ همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس نمایشگاه کتاب، عکس، پرتره شهدا در مصلای نماز جمعه به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر گشایش یافت.

عبدالله شاهینی، رئیس حوزه هنری استان بوشهر اظهار داشت: حوزه هنری انقلاب اسلامی در کنار دیگر ادارات در استان بوشهر با ویژه برنامه‌هایی به استقبال این هفته رفته است.

وی با اشاره به نمایشگاه پرتره شهدا، کتاب و عکس با موضوع دفاع مقدس در مصلی نماز جمعه بیان کرد: در این نمایشگاه طراحی چهره شهیدان از آثار محمد علی نادری، امین تارخ، فاطمه نیک چهر در معرض دید قرار گرفته و همچنین جدیدترین کتاب‌های انتشارات سوره مهر و تولیدات مکتوب حوزه هنری استان بوشهر عرضه شده است.

رئیس حوزه هنری استان بوشهر با اشاره به بازدید نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر بوشهر و استاندار بوشهر در اولین روز افتتاح نمایشگاه خاطرنشان کرد: آیت الله صفایی بوشهری در بازدید از غرفه نمایشگاه بیان کردند که تصویر سازی شهدا و مقاومت استان بخش مهمی از معرفی بزرگان در عرصه دفاع مقدس است و این راه را قوی و محکم ادامه بدهید که الحمدالله با رهنمودهای که دارند مسیر را برای ما روشن می‌کنند.

نمایشگاه کتاب و عکس دفاع مقدس در بوشهر گشایش یافت

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه مذکور تا پایان هفته دفاع مقدس برپا خواهد بود، عنوان کرد: برنامه‌های فرهنگی و هنری متنوعی مانند، شب شعر، کارگاه خوشنویسی، کارگاه نقاشی برگزار می‌شود.

عبدالله شاهینی با اشاره به برپای آتلیه عکس در غرفه حوزه هنری بوشهر بیان کرد: در این نمایشگاه آتلیه عکس دفاع مقدس برپا شده است که شرکت کنندگان با فضای دفاع مقدس عکس یادگاری خواهند گرفت که در اولین روز برگزاری مورد استقبال ویژه ای قرار گرفت.

رئیس حوزه هنری استان بوشهر ادامه داد: این نمایشگاه تا ۶ مهر از ساعت ۹ الی ۱۲ و عصر از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در مصلی نماز جمعه بوشهر برپاست.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar