آخرین خبر/به گزارش آخرین خبر طی مصاحبه‌ای که با کامران فرهاد سرشت مدیر بیمه‌های زندگی صورت گرفت، سوالاتی در خصوص بیمه جامع آرامش زندگی پارسیان پرسیده شد. در این مصاحبه محصول جدید بیمه پارسیان به صورت کامل معرفی گردید و در مورد ویژگی‌ها، مزایا و برنامه‌های پیشبرد فروش «بیمه نامه جامع آرامش زندگی پارسیان» گفتگویی شکل گرفت.

  • لطفا محصول جدید "بیمه جامع آرامش زندگی پارسیان" را معرفی نمایید.

بیمه­ نامه جامع آرامش زندگی در واقع نسخه بهبود یافته بیمه­ نامه عمروسرمایه­ گذاری (محصول قبلی) شرکت بیمه پارسیان می باشد که با ارتقا برخی از پوشش های بیمه ای موجود و نیز افزودن پوشش های بیمه ای جدید، همچنین بهبود بخش اندوخته ای بیمه نامه، به عنوان یکی از کاملترین محصولات در زمینه بیمه های زندگی به بازار ارایه شده است.

  • بازار هدف این بیمه نامه چه افرادی هستند؟

باتوجه به نوع پوشش های بیمه ­ای طراحی شده برای این محصول، بازار بالقوه متقاضیان آن همانند بیمه ­نامه عمر وسرمایه ­گذاری می­باشد، ضمن آن که باتوجه به تنوع بیشتر پوشش های بیمه ­ای قابل ارایه، بهبود اندوخته بیمه­ نامه می­توان توانایی رقابت­ پذیری و نفوذ بیشتر در بازار را برای این محصول متصور بود.

  • مهمترین ویژگی ها و مزایای این بیمه نامه برای بیمه گذاران چیست؟

با توجه به نیاز سنجی های صورت گرفته از بازار بیمه های زندگی کشور و با توجه به محدودیت های محصول عمروسرمایه گذاری، در طرح جامع آرامش زندگی، برای جلب رضایت بیمه گذاران محترم، مزایایی همچون بهبود اندوخته ریاضی بیمه نامه، پرداخت سرمایه در صورت بروز بیش از 30 نوع بیماری مختلف (در قالب پوشش امراض خاص)، ارایه پوشش های جدید مربوط به بیمه گذار بیمه نامه در صورت ازکار افتادگی یا فوت به هر علت وی، امکان کاهش اثرات منفی تورم با افزایش حق بیمه به صورت سالیانه تا سقف 50 درصد و بهبود وضعیت پوشش های قدیم بیمه نامه برنامه ریزی و اجرایی شده است.

  • تفاوت بیمه جامع آرامش زندگی با بیمه عمر و سرمایه گذاری در چیست؟

بیمه های عمروسرمایه گذاری سابقه ای بالغ بر 15 سال در بازار بیمه ای ایران دارند که به دلایل متعدد من جمله انعطاف پذیری و ... مورد استقبال شرکت های بیمه ای و نیز مشتریان بالقوه بیمه های زندگی قرار گرفته است. بیمه نامه "جامع آرامش زندگی پارسیان" نیز برگرفته از همین بیمه نامه بوده که در طراحی آن علاوه بر پوشش های موجود بیمه نامه عمروسرمایه گذاری فعلی، متناسب با نیاز بازار، برخی پوشش های بیمه ای جدید نیز به آن افزوده شده است.

  • آیا سرمایه پوشش های بیمه ای نیز در این طرح افزایش یافته است؟

براساس بازنگری های صورت گرفته، سرمایه و تعداد موارد تحت پوشش در برخی از پوشش های بیمه ای در بیمه جامع آرامش زندگی تغییر یافته است، از جمله، افزایش تعداد بیماری های تحت پوشش در قالب پوشش امراض خاص این بیمه نامه، که در صورت بروز بیش از 30 بیماری مختلف، سرمایه تعیین شده در بیمه نامه (متناسب با تعدیلات سالانه) بطور کامل به بیمه شده پرداخت خواهد شد، ضمن اینکه حداکثر سرمایه پوشش امراض خاص، هزینه پزشکی در اثر حادثه، مقرری روزانه بستری شدن در مراکز درمانی در اثر حادثه بطور قابل توجهی افزایش یافته است. همچنین در بیمه جامع آرامش زندگی پارسیان، سرمایه پوشش های فوت به هر علت و فوت در اثر حادثه از بدو تولد نیز افزایش یافته است.

  • چه برنامه هایی در جهت پیشبرد فروش این طرح در نظر گرفته اید؟

برنامه ریزی های متنوعی که بیشتر مبتنی بر جلب رضایت بیمه گذاران و بیمه شدگان می باشد برای این بیمه نامه در نظر گرفته شده اند تا موجبات این جلب رضایت بخوبی فراهم گردد بطور مثال: جشنواره ای تحت عنوان جشنواره آرامش زندگی با رویکرد مشتریان بیمه جامع آرامش زندگی پارسیان در مهرماه سال جاری برگزار، و در پایان جشنواره به سی نفر از بیمه گذاران این بیمه نامه به قید قرعه بیمه نامه درمان تکمیلی به صورت انفرادی و رایگان اهدا خواهد شد.به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar