تسنیم/مدیر بخش تولید محتوای طرح کالابرگ الکترونیک از شارژ اعتبار اسفندماه طرح کالابرگ در هرمزگان خبرداد و گفت: تاکنون در هرمزگان یکهزار و ۳۰۰ فروشگاه به این طرح پیوسته‌اند.

محسن نیک نفس مدیر بخش تولید محتوای طرح کالابرگ در بندرعباس اظهار داشت: با گذشت حدود 15 روز از اجرای اصلی طرح کالابرگ الکترونیک بر بستر شبکه ملی اعتبار در استان هرمزگان تاکنون بالغ بر 1300 فروشگاه در این طرح مشارکت کرده‌اند که این رقم تا آخر هفته با نهایی شدن ثبت نام سایر فروشگاه‌ها به 1500 می‌رسد.
وی افزود: با توجه به مدت زمان اندک از زمان آغاز طرح، استقبال مردمی از این طرح مناسب بوده و سرعت توسعه کار بالا است، در حال حاضر دو شهرستان میناب و بندرعباس در کنار شهرستان بندرلنگه بیشترین استقبال را از این طرح داشته‌اند. 
مدیر بخش تولید محتوای طرح کالابرگ گفت: پیامکی برای مردم استفاده کننده از این طرح ارسال و میزان اعتبار باقی مانده آنها اعلام شد، این اعتبار باقی مانده تا 21 بهمن به صورت نقدی در حساب سرپرستان خانوار خواهد نشست.
وی تصریح کرد: همچنین اعتبار ماه اسفند طرح کالابرگ در استان هرمزگان شارژ شد و مردم می‌توانند برای خرید اقلام 10گانه مورد نیاز خود اقدام کنند. 
نیک نفس ادامه داد: پروژه کالابرگ در حال حاضر علاوه بر هرمزگان در استان‌های گیلان، قزوین و مرکزی نیز اجرایی شده و مردم این استان ها هم می‌توانند از مزایای این طرح ملی بهره ببرند. 
وی با بیان اینکه در این طرح هیچ تراکنش خطایی رخ نداد و سامانه بدون وجود مشکل در حال ارائه خدمت است گفت: در استان هرمزگان علاوه بر شهرهای بزرگ نظیر بندرعباس و میش، در روستاهای بشاگرد هم از این طرح استقبال شد و میزان رضایتمندی از طرح 94 درصد بوده است. 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar