خبرآنلاين/ فرمانده نيروي دريايي ارتش طي پيامي خطاب به امير حاتمي با تمجيد از پيشرفت‌هاي حاصل شده در عرصه صنايع دفاعي کشور گفت: صنايع دفاعي در حالي اوج شکوفايي و پويايي خود را تجربه مي‌کند که تحريم‌هاي ظالمانه استکبار جهاني نيز نتوانسته خللي در اين مسير ايجاد کند.

امير دريادار «حسين خانزادي» در پيامي به  امير سرتيپ «امير حاتمي» وزير محترم دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح به مناسبت روز صنعت دفاعي (۳۱ مرداد) اظهار داشت: اين روز نشان از نقش راهبردي و منحصر به فرد تلاشگران عرصه خودکفايي در بالندگي و توسعه صنعت دفاعي جمهوري اسلامي ايران دارد.
فرمانده نيروي دريايي ارتش افزود: صنايع دفاعي در حالي اوج شکوفايي و پويايي خود را تجربه مي‌کند که تحريم‌هاي ظالمانه استکبار جهاني، نه‌تنها خللي در عزم پولادين بزرگ‌مردان اين صنعت ايجاد نکرده، بلکه موجب خودباوري و خود اتکايي در دستيابي به دانش طراحي و توليد محصولات مدرن و پيشرفته نظامي و دفاعي در عرصه‌هاي مختلف فضايي، هوايي، زميني و دريايي گرديده و جمهوري اسلامي ايران را به قدرت برتر منطقه‌اي تبديل کرده است.
خانزادي تصريح کرد: امروز ملت بزرگوار ايران اسلامي اقتدار و امنيت خود را در نيروهاي مسلح و متخصصان صنايع دفاعي کشور مشاهده مي‌کنند که با تمام توان آماده دفاع همه جانبه از کشور عزيزمان مي باشد.
فرمانده نيروي دريايي ارتش در اين پيام توفيقات روز افزون و سرفرازي هاي بيشتر وزير دفاع و همه مسئولان و کارکنان اين وزارتخانه و صنايع وابسته را در سايه توجهات خاص حضرت ولي عصر عجل الله و رهبري داهيانه فرماندهي معظم کل قوا (مدظله العالي) در ايفاي مسئوليت بزرگي که در دفاع از کشور بر عهده دارند، خواستار شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar