خبرآنلاین/ فرمانده نیروی دریایی ارتش طی پیامی خطاب به امیر حاتمی با تمجید از پیشرفت‌های حاصل شده در عرصه صنایع دفاعی کشور گفت: صنایع دفاعی در حالی اوج شکوفایی و پویایی خود را تجربه می‌کند که تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی نیز نتوانسته خللی در این مسیر ایجاد کند.

امیر دریادار «حسین خانزادی» در پیامی به  امیر سرتیپ «امیر حاتمی» وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به مناسبت روز صنعت دفاعی (۳۱ مرداد) اظهار داشت: این روز نشان از نقش راهبردی و منحصر به فرد تلاشگران عرصه خودکفایی در بالندگی و توسعه صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران دارد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: صنایع دفاعی در حالی اوج شکوفایی و پویایی خود را تجربه می‌کند که تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی، نه‌تنها خللی در عزم پولادین بزرگ‌مردان این صنعت ایجاد نکرده، بلکه موجب خودباوری و خود اتکایی در دستیابی به دانش طراحی و تولید محصولات مدرن و پیشرفته نظامی و دفاعی در عرصه‌های مختلف فضایی، هوایی، زمینی و دریایی گردیده و جمهوری اسلامی ایران را به قدرت برتر منطقه‌ای تبدیل کرده است.
خانزادی تصریح کرد: امروز ملت بزرگوار ایران اسلامی اقتدار و امنیت خود را در نیروهای مسلح و متخصصان صنایع دفاعی کشور مشاهده می‌کنند که با تمام توان آماده دفاع همه جانبه از کشور عزیزمان می باشد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش در این پیام توفیقات روز افزون و سرفرازی های بیشتر وزیر دفاع و همه مسئولان و کارکنان این وزارتخانه و صنایع وابسته را در سایه توجهات خاص حضرت ولی عصر عجل الله و رهبری داهیانه فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) در ایفای مسئولیت بزرگی که در دفاع از کشور بر عهده دارند، خواستار شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar