مهر/ جانشين فرمانده کل سپاه گفت: شکست آمريکا و متحدانش در سوريه به دليل حضور دلدادگان انقلاب اسلامي در ميدان مبارزه با جبهه باطل است.

سردار دريادار علي فدوي جانشين فرمانده کل سپاه در سومين کنگره بزرگداشت وزرا و شهداي کارمند، که صبح امروز (شنبه) در مرکز همايش‌هاي صدا و سيما برگزار شد، ضمن تسليت فرارسيدن ماه محرم، با بيان اينکه ذهن و فکر ما تصور آن چيزي که بر اهل بيت پيامبر اکرم (ص) وارد شد را ندارد، گفت: انقلاب اسلامي نتيجه انتظار براي ظهور امام زمان (عج) است و ان شاءالله اين انقلاب را به صاحب اصلي اش تحويل مي‌دهيم.

وي گفت: زبان نمي‌تواند درباره بزرگي و عظمت شهدا صحبت کند و بهتر است که از صحبت معصوميت درباره شهدا کمک بگيريم. شهدا در مقام و منزلت بسيار بالايي قرار دارند که در بيان و کلام معصومين (ع) بارها به آن اشاره شده است.

جانشين فرمانده کل سپاه با بيان اينکه بيش از ۴۱ سال است که ملت شريف ايران به بهترين شکل محک خورده و سربلند بيرون آمدند، اظهار داشت: مردم هرگاه نياز شد جان خود را در دست گرفته و به ميدان آمدند و با اهداي بيش از ۲۰۰ هزار شهيد حقانيت و ثبات قدم خود را نشان داند.

سردار فدوي با اشاره به مسائل به وجود آمده در سوريه گفت: رئيس جمهور آمريکا در قضيه سوريه ايستاد و گفت ما و همه متحدان خود خواستيم که در سوريه اين دولت نباشد اما نتوانستيم، چرا که ايران نخواست. چرا ايران توانست اين کار را کند؟ براي اينکه دلدادگان حق تا پاي جان به ميدان رفتند و سر عقيده و ايمان خود ماندند و از خداوند متعادل و معصومين تبعيت کردند.

وي اظهار داشت: در دفاع مقدس در خط مقدم جبهه، بزرگان اجرايي کشور را مي‌ديديم که هرچند مي‌توانستند در جبهه حضور نيابند، اما چون نمي‌توانستند خود را راضي کنند که در کنار رزمندگان اسلام‌حضور نداشته باشند، در خط مقدم جبهه حاضر مي‌شدند.

جانشين فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد:‌ در شرايطي که تمام دنيا پشت سر صدام بود، اما در پايان هشت سال جنگ تحميلي، يک وحب از خاک کشورمان در اشغال باقي نماند.

سردار فدوي با بيان اينکه در هر عرصه‌اي که تقابل جبهه حق و باطل وجود داشته، پيروزي متعلق به انقلاب اسلامي بوده است، افزود: امروز دلدادگان انقلاب اسلامي به چنان پيشرفت‌هايي در حوزه‌هايي مثل دفاعي دست پيدا کرده‌اند که وقتي از موشک‌هاي توليدشده خود استفاده مي‌کنند، جبهه باطل، چون انتظار آن را ندارد، پيشرفت دلدادگان انقلاب اسلامي را به ايران نسبت مي‌دهد؛ در حالي که آن‌ها در محاصره هستند به نحوي که حتي دارو هم نمي‌توانند وارد کنند.

وي تاکيد کرد: در اين ۴۱ سال است در يک جنگ تمام‌عيار با جبهه باطل قرار داريم، اما طي اين مدت آنها يک پيروزي هم در برابر ما به دست نياورده‌اند.

جانشين فرمانده کل سپاه با بيان اينکه اگر امروز گرفتاري‌هايي داريم‌ به دليل اين است‌ که به اصطلاح پاي کار نرفتيم، گفت: به‌عنوان مثال، هم امام خميني (ره) و هم رهبر معظم انقلاب اسلامي تأکيد کردند که نبايد نفت را به‌صورت خام بفروشيم، ولي طي اين مدت، چون پاي‌ کار انجام اين کار نرفتيم، اين موضوع محقق نشده است؛   اگر سخنان امام (ره) و رهبري محقق مي‌شد، امروز دشمنان اين مردم، نمي‌توانستند نفت ما را تحريم کنند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar