روزياتو/ زني که خود را «مسافر زمان» دانسته و مدعي است که مي تواند ثابت کند به سال ۶۰۰۰ ميلادي سفر کرده است، در يک پست اينستاگرامي ترسناک از نابودي بشريت گفته است. کلويي که زني سالمند اهل فنلاند است مي گويد که در سال ۱۹۶۶ به آينده سفر کرده است و همراه خود شواهدي آورده که نشان مي دهد تمام حيات در آينده از بين خواهد رفت. در اين کليپ وي مدعي است که خورشيد يک روز چنان به زمين نزديک خواهد شد که تمدن بشري را از بين خواهد برد و بعد از هزار سال، انسان بار ديگر باز خواهد گشت. بعد از آن، به ادعاي اين مسافر زمان، نوع جديدي از آرمانشهر سبز توسط بشر ايجاد خواهد شد که در آن انسان ها در آسمانخراش هاي بلندي که با طبيعت ترکيب شده است زندگي خواهند کرد، در حالي که دايناسورها و نئاندرتال ها روي زمين جولان مي دهند.

براي اثبات ادعاي خود، اين زن فنلاندي ريشه گياه عجيبي را نشان مي دهد که شبيه يک گياه پلاستيکي است و اين زن مدعي است در جريان سفرش در زمان اين گياه را چيده است. کلويي مدعي است که در دهه ۱۹۶۰ در آزمايشگاه علوم ملي فنلاند به عنوان اقتصاددان مشغول به کار بوده که او را به يک بخش بسيار سري از اين مرکز کشانده و سپس طي يک آزمايش به سفر در زمان برده اند. وي در اين باره مي گويد: «البته که تا به امروز هم آن روز را به ياد دارم. سال ۱۹۶۶ و سوم آگوست بود. روي صندلي ماشين زمان نشستم. دستم ها و پاهايم را به دستگاه بستند و يک غلاف فلزي را روي سرم گذاشتند. کاربرد اين غلاف اين بود که جريانات الکتريکي به دست هاي من وارد کند. هنوز هم آن احساس ها را به ياد دارم… تمام جريان برقي که بدنم را پر کرده بود. بيهوش شدم. لحظه اي بعد، چشم هايم را در وسط خيابان باز کردم. من به سال ۶۰۰۰ سفر کرده بودم».

 اين زن بازنشسته فنلاندي در ادامه مي گويد: «خورشيد به زمين نزديک تر شده و دماي متوسط به ۴۰ درجه سانتيگراد افزايش مي يابد در حالي که بالاترين دما ۷۰ درجه سانتيگراد است. و به همين دليل، ويراني بزرگي در زمين رخ مي دهد». به گفته اين زن، سوختن زمين هزار سال به طول مي انجامد و بعد از آن همه چيز به شرايط کنوني باز مي گردد. وي مدعي است که جهان سال ۶۰۰۰ بسيار متفاوت از زمان کنوني است. کلويي مي گويد که انسان ها «هويت حکمراني خود روي زمين را از دست داده» و شروع به توليد نسل گياهان پيش از تاريخ کرده و دايناسورها در زمين فراوان خواهند شد. او همچنين مدعي است که در آينده انسان ها در آپارتمان هاي بلند با ارتفاع ۲۰ متر زندگي مي کنند که سطح آن ها با گياهان وحشي پوشيده شده است.

وي در ادامه مي گويد: «دايناسورها در سال ۴۵۲۹ زنده شده و به جاذبه اصلي در باغ وحش ها تبديل مي شوند. انسان ها ديگر آن ها را ترسناک ندانسته و به آن ها اجازه ورود به زيستگاه هاي طبيعي مانند جنگل ها و سافاري ها را مي دهند. دايناسورها در اين مناطق تمام جانوران و انسان ها را از بين مي برند». کلويي در پايان صحبت هاي خود يک گياه پلاستيکي مرموز که Roklorulo نام دارد را بيرون آورده که مدعي است غذاي دايناسورها بوده و در جريان سفرش در زمان به همراه آورده است. وي در پايان مي گويد که از سال ۲۳۰۰ به منظور «جلوگيري از جنايت» يک تراشه ضبط اتفاقات در چشم انسان ها قرار داده مي شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar